Wola Mikorska. Czołowe zderzenie dwóch osobówek.

Autor

Do wypadku doszło dziś w godzinach porannych. Kierująca samochodem osobowym Kia Rio nie opanowała pojazdu na oblodzonej nawierzchni i wpadła w poślizg doprowadzając do czołowego zderzenia z Oplem Meriva.

Prawdopodobnie sprawczyni wypadku poruszała się na letnich oponach.

W dalszym ciągu panują utrudnienia w ruchu w kierunku Zelowa. Pasażerka opla i kierowca samochodu Kia zostały zabrane do bełchatowskiego szpitala. Na miejscu pracują strażacy i policja.

16 komentarzy
 1. Tomasz 727906251 2 tygodnie ago
  Reply

  Osobom poszkodowanym za darmo doradze jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji finansowo oraz podpowiem jakie prawa przysługują po takich wypadkach.

 2. Dominik 2 tygodnie ago
  Reply

  Nie ma to jak zlot miłośników letnich opon w styczniu. Szkoda że normalni uczestnicy ruchu cierpią przez taką ignorancję innych. Skoro zima nie przyszła do grudnia, to może w ogóle nie przyjdzie- po co tracić pieniądze (poniżej 100zł) na zmianę opon…

 3. Anonim 2 tygodnie ago
  Reply

  Ciekawe gdzie piaskarka

 4. E. 2 tygodnie ago
  Reply

  Tam gdzie zimowe opony

 5. qwerty 2 tygodnie ago
  Reply

  Jak jest ślisko to często i zimowe opony nie pomogą, ani ABS-y, ani inne. Noga z gazu i grzecznie powolutku, to jedyna metoda.

 6. Maurycy 2 tygodnie ago
  Reply

  Nie ma to jak banda matołów z osp lub jeszcze lepiej z psp którzy nie są w stanie w ciągu 10 minut udrożnić ruchu po takim zdarzeniu. Doda nich im dłużej tym więcej pieniędzy dostaną bo przecież „akcja” twa dłużej. Najchetniej to by obóz rozbili jak harcerze i koczowali tam przez kilka dni aż zrobi się naprawdę zimno bo mają placone za każdą godzinę na „występach”

  • Maurycy 2 tygodnie ago
   Reply

   * przeciągają jak najdluzej

 7. Anonim 2 tygodnie ago
  Reply

  Ciekawe co by pomogły zimowe opony na oblodzonej drodze

 8. Egoo 2 tygodnie ago
  Reply

  Widać jak służby dbają o drogę, wygląda gorzej niż polna..

 9. Łukasz 2 tygodnie ago
  Reply

  Maurycy jesteś tak ograniczony umysłowo czy tylko udajesz? Dla twojej informacji, pojazdy nie mogą zostać usunięte z drogi do czasu gdy polcja noe otrzyma informacji ze szpitala o stanie poszkodowanych, no i pozostaje jeszcze czekać na dochodzeniówke. Także swoje żale zostaw dla siebie jak nie masz do powiedzenia nic wartościowego w temacie.

 10. Husky 2 tygodnie ago
  Reply

  Co tu się dziwić, wystarczy spojrzeć jak wygląda droga . Wygląda jak polna, gdzie jakaś spycharka, piaskarka ??!! W głowie się nie mieści. Może po tym wypadku (zresztą jak zawsze dopiero jak się coś stanie) zaczną odśnieżać takie ruchliwe drogi. Szkoda tylko osób poszkodowanych w tym wypadku.

 11. Marek 2 tygodnie ago
  Reply

  Znowu ten palant Tomasz na ludzkiej krzywdzie chce zarobić

 12. Obiektywny. 2 tygodnie ago
  Reply

  Jak się nie zachowa szczególnej ostrożności w takich warunkach to nie pomogą, ani żadne systemy, ani zimówki. Oczywiście że zawsze na zimówkach jest trochę bezpieczniej, ale przede wszystkim trochę wyobraźni i ostrożności. Trzeba dostosować jazdę do warunków na drodze, bo to że ktoś jedzie np. 30-40 km/h to wcale nie znaczy że jest bezpieczny, skoro niektórym uczestnikom ruchu wydaje się że jak mają zimówki i inne bajery to mogą czuć się jak latem. Wszystko to jest dobre, ale z pewną dozą ostrożności i wyobraźni. Bez tego nikt nie pojedzie za daleko.

 13. Wolfflow 2 tygodnie ago
  Reply

  Prawdopodobnie letnie? Tak trudno było sprawdzić i podać rzetelną informację ?

 14. Gal Anonim 2 tygodnie ago
  Reply

  Jechałem osobiście przed wypadkiem na łask i przede mną jechała solarka ale przy tak silnych opadach jakie występowały do południa to nie było w ogóle znać jej pracy wiec zastanow sie baranie jeden z drugim co piszesz

 15. Anonim 2 tygodnie ago
  Reply

  Brak zdrowego rozsądku i umiejętności jazdy w takich warunkach pogodowych to nawet zimówki ze złota nie pomogą kiedyś się jeździło tylko na letnich byłe tylko był bieżnik nie wspominając jakie były samochody i jakoś nigdy stłuczki nie miałem

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Możesz też polubić

Gorący temat