Groźny wypadek na DW 437.

Autor

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj około godziny 6:40 na drodze DW 437 pomiędzy miejscowościami Kolonia Karczmy w gminie Zelów, a Gucinem w gminie Buczek

Z ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 45-letni kierujący ciężarowym mercedesem nie zachowując należytej ostrożności, podjął manewr wyprzedzania jadącego przed nim volkswagena. W ten sposób zajechał drogę wyprzedzającemu go w tym czasie pojazdowi marki Opel Astra, którym kierował 22-letni mieszkaniec Chynowa. Kierujący oplem podczas manewru wyprzedzania mercedesa najechał na nieutwardzone pobocze jezdni, wpadł w poślizg i dachował. Obaj kierowcy byli trzeźwi. 22- letni kierowca opla został przewieziony do szpitala w Bełchatowie.

Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów. Ustalili świadków zdarzenia. Teraz przebieg i okoliczności tego zdarzenia drogowego będzie przedmiotem prowadzonego postępowania.

Ponownie apelujemy o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych. Pamiętajmy, że na drodze nie jesteśmy sami  i to  głównie my sami decydujemy o różnych zachowaniach i manewrach w trakcie jazdy, które składają się na bezpieczeństwo na drodze albo sprawiają, że stwarzamy zagrożenie.

źródło: belchatow.policja.gov.pl

1 Komentarz
  1. MS 3 miesiące ago
    Reply

    tirynatory.pl

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News