strona główna Sport Halowy turniej piłki nożnej rocznika 2010.[MEGA GALERIA]

Halowy turniej piłki nożnej rocznika 2010.[MEGA GALERIA]

by admin
405 wejść

Dzisiaj na hali widowiskowo-sportowej KWB Bełchatów odbył się turniej piłki nożnej rocznika 2010.

Do rywalizacji stanęło 16 drużyn z całej Polski. Turniej podzielono na cztery grupy Liga Mistrzów, Liga Europy, Ekstraklasa i Puchar Polski. Najwyższe miejsce na podium w Lidze Mistrzów wywalczyła drużyna z Pruszkowa, następnie Piast Gliwice, Ślęza Wrocław i Hutnik Kraków. W lidze Europy najlepszą drużyną okazał się Widzew Łódź a tuż za nimi GKS Bełchatów II, Legia Soccer Schools I i na czwartej pozycji uplasowała się Wisła Płock. W Grupie Ekstraklasy pierwsze miejsce zdobyło Zagłębie Sosnowiec, Polonia Warszawa, Legia Soccer Schools I i bełchatowski Soccer Jacka Popka. Natomiast w Pucharze Polski wszystkich zdominowała Lechia Tomaszów, pokonując SKRĘ Częstochowa, GKS Bełchatów I i SMS Łódź.