Kilka tysięcy motocyklistów na jubileuszu PRM w ośrodku Wawrzkowizna [GALERIA][FILM]

Autor

Kilka tysięcy motocyklistów z kraju i zagranicy odwiedziło ośrodek Wawrzkowizna koło Bełchatowa a wszystko to za sprawą okrągłego jubileuszu Polskiego Ruchu Motocyklowego, który przypada właśnie w tym roku i liczy sobie już 40 lat.

O tym, że motocykliści to jedna wielka rodzina może świadczyć fakt, że cały jubileuszowy zlot odbywał się w przyjaznej atmosferze a wszyscy którzy przyjechali na spotkanie nie mieli powodów do tego by się nudzić. W sobotę w samo południe nastąpiło oficjalne otwarcie imprezy.

Zainaugurował go przemarsz fanów jednośladów od bram ośrodka prowadzony przez orkiestrę grającą szkocką muzykę. Chwilę później rozpoczęło się powitanie wszystkich uczestników zlotu i zaproszonych gości przez Prezydenta PRM Andrzeja Skrobackiego.

Podczas oficjalnej części jubileuszu zostały wcielone w szeregi nowe grupy motocyklowe. Tuż po godzinie 16 rozpoczęły się gry i zabawy dla motocyklistów, którym jak zawsze towarzyszą ogromne emocje i głośny doping. Tego dnia odbyły się również licytacje, na których można było nabyć piłkę z własnoręcznym podpisem kapitana Polskiej Reprezentacji Roberta Lewandowskiego. Wieczorem na scenie pojawiły się same gwiazdy rock n rolla lat osiemdziesiątych. Jary Oz i legendarny zespół Proletaryat z liderem Tomkiem Olejnikiem.

2 komentarze
 1. galaxy ace deals 11 miesięcy ago
  Reply

  Write an article about something you just have passion and publish it – for free – for the net.
  The more detail the less confusion there often be and less chance s/he will fall back into the old behavior. https://www.kikuya-rental.com/bbs/jump.php?url=http://top.bigmir.net/goto.php%3Furl=http://3win8.city/index.php/download/37-ace333

 2. golden palace casino lucky sunday 11 miesięcy ago
  Reply

  A person have understand may can still do it, kissing your
  better half could be fun and incredibly romantic.

  Games online are truly entertaining especially to deal with.
  Little girls like to play with them — even teenagers. https://www.wxy99.com/home.php?mod=space&uid=373253&do=profile&from=space

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News