Kleszczów na „Piątkę”. [MEGA GALERIA ZDJĘĆ]

Autor

W minioną niedzielę po raz szósty zawodnicy rywalizowali w Kleszczowie na dystansie 5 km. Zawody ukończyła rekordowa liczba 334 uczestników.

Start biegu głównego poprzedziły zmagania najmłodszych biegaczy, którzy rywalizowali na gminnym stadionie. W pięciu grupach wiekowych wystartowało 110 dzieci.  

Punktualnie o 12:00 wystartował bieg główny, który po raz drugi z rzędu wygrał Robert Głowala z Garwolina, uzyskując na mecie czas 14:58. Drugie miejsce zajął Tomasz Osmulski, który ustanowił nowy rekord życiowy.- W Kleszczowe trasa jest naprawdę szybka! Poprzedni rekord życiowy uzyskałem także tutaj w 2015 roku i wynosił 15:15. W niedzielę poprawiłem go o 14 sekund  co pozwoliło zając mi drugie miejsce!

Jako trzeci linię mety przekroczył Adam Włodarczyk z Łodzi, który uzyskał czas 15:18. W rywalizacji Pań najszybsza okazała się Monika Kaczmarek z Łodzi, która przekroczyła linię mety w czasie 16:53. Jako druga dobiegła Sabina Jarząbek z Kielc, poprawiając swój rekord życiowy, który od niedzieli wynosi 17:14. Na trzecim miejscu zameldowała się pochodząca z Radomska Karolina Giza – 17:24.

Najlepszymi zawodnikami z Gminy Kleszczów okazali się Radosław Berencz oraz Milena Gierach.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej z tego działu

Hot News