Na Grobli zapalił się dach smażalni.

Autor

Po godzinie 16 na Grobli zapalił się dach smażalni. Z relacji świadków wynika, że bezpośrednią przyczyną pożaru była iskra z grilla. Wszyscy goście opuścili miejsce pożaru. Zadysponowane został 4 zastępy straży pożarnej, pogotowie ratunkowe i pogotowie energetyczne. Przez ponad 3 godziny strażacy dogaszali tlące się pokrycie dachu.

8 komentarzy
 1. Tom 4 miesiące ago
  Reply

  Szkoda że to nie stało się w sezonie. Kiedy tam nie ma możliwości wjazdu. Wtedy może by coś zrobili z dojazdem.

  • Mieszkaniec 4 miesiące ago
   Reply

   Brak parkingów powoduje brak dojazdów służb ratunkowych. Dziwne że służby tego nie widzą . Czyżby temat tabu, brawo ochrona za sprawną ewakuacje ludzi

 2. Tom kutas 4 miesiące ago
  Reply

  Tom żałosny jesteś chuju żebyś kurwo zdechł

  • Tom 4 miesiące ago
   Reply

   Kurwo twoja stara ciągnie mi druta

 3. gość 4 miesiące ago
  Reply

  Szacunek dla tych 2 panów gaszącyc na dachu bez żadnego kombinezonu!!!

 4. bełchatowianka 4 miesiące ago
  Reply

  Kochani! Dosyć że stało się coś okropnego ,pożar, to WY w komentarzach piszecie takie głupoty, zamiast współczuć tym ludziom. Chyba jesteście ich wrogami? Napewno przebywacie na Grobli i mile spędzacie czas. Gdzie jest WASZE miłosierdzie, tak dużo się o tym mówi i miłość do bliżniego. Osobiście współczuję właścicielom i pozdrawiam. Trzymajcie się. Pa.

 5. Gość!! 4 miesiące ago
  Reply

  Szacunek również dla starazakow którzy gasili na dachu ! Bo inni strażacy stali i guzik robili. Stałem obok strażaków że Szczercowa to po co oni wogóle przyjechali popatrzeć? Dwóch Szczercowskich strażaków siedziało na dachu narażało swoje życie a 4 stało jak tępe dzidy i się gapily. Wstyd tylko przynoszą do jednostki..

 6. Aaaa 4 miesiące ago
  Reply

  Do tego Pan co stał obok…. najlepiej jak wszyscy strażacy gasili by na dachu… może wytrzyma ciężar… myślę że nie było ich tam bo chcieli, tylko ktoś ich dysponował…. szacunek dla wszystkich się należy…

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News