Nie Koc tylko Ładziak z poparciem PiS na fotel wójta Gminy Bełchatów

Autor

To nie Konrad Koc będzie kandydował z poparciem Prawa i Sprawiedliwości na fotel wójta gminy Bełchatów tylko Kamil Ładziak. Dziś kolejny raz została potwierdzona kandydatura przez szefa struktur okręgowych PiS – Waldemara Wyczachowskiego.

35 komentarzy
 1. Lolek 1 rok ago
  Reply

  Już się pis gryzie, jeszcze nic nie wygrali a już się zaczyna… Szkoda głosu na taką partię…
  Jedynie ziemia coś pokazuję mimo współwladzy z tymi oszolomami

 2. Gtr 1 rok ago
  Reply

  …. Ciekawe co ziemia pokazuje….

 3. OLA 1 rok ago
  Reply

  Panie Waldku drużyna kandydatów na radnych
  Do Rady Gminy Bełchatów z PiS popiera Pan Doktora Konrada Koca a nie Pana Ładziaka Pan Ładziak ma swoich kandydatów niezaleznych .

  • Masakra 1 rok ago
   Reply

   Kogo będą popierać kandydaci do rady gminy z pis jak Pan Koc nieznajdzie się w drugiej turze .
   Masakra ludzie nie głosujcie na tych oszustów i krętaczy koco…bus..ów

 4. aaaaa 1 rok ago
  Reply

  Kogo poparciem? Czyim kandydatem? Bo na pewno nie lokalnych struktur PiS.

 5. Szok 1 rok ago
  Reply

  Pokaż rekomendacje. Dużo gadacie. Faktów mało. Pokaż rekomendację. Chcemy zobaczyć czyją macie rekomendacje. Lokalne struktury PiS, tego Pana nie popierają. Przestańcie kłamać! Na szczęście nie od Was zależy, kto Wójtem będzie. To my ludzie, społeczność gminna o tym zadecyduje.

 6. Ton 1 rok ago
  Reply

  Bakalar ma rekomendacje .
  Koc ma druzyne cwaniaków a nie społeczników.
  Lidzie zastanówcie się
  Ładziak zrobił coś w każdym miejscu naszej Gminy.
  Zawsze miły uśmiechnięty i życzliwy dla ludzi co wy chcecie od tego Wójta.
  Druzyna Koca nie popiera propozycji poszerzenia granic Gminy Bełchatów bo liżą dupę Kleszczowowi siedzą cicho bo teraz głupio być na Nie.
  Wszyscy długi długi długi a pchają się na stołek .
  Piszą bzdury w swoich gazetkach o ludziach byłych radnych jak ich wogóle nie znają. Dlaczego tylko pisali o 8 radnych jak jest 15stu. Przecież Sirgut Szewczyk Mastalerz Kowalczyk wogóle się na sesjach nie udzielali.
  Polak aktywny owszem pozabierał przewodniczącym komisji diety i jest ok. Bo sobie nie zabrał bo zadnej funkcji nie pełnił a co tam takiemu przecież jako kierownik wyciągał z PGM ponad 100tys rocznie Polakowa znowu nie widziała ze w jej miejscowość wojt zainwestował z radą 1,5 miliona złotych Bakalarczyk nadpobudliwy Stanowski oświetlony jak książę Ludwiczak za duzo dostaje Ceglarkowa też reszta kładła lachę na wszystko nara.

 7. Jaga 1 rok ago
  Reply

  Jak nie na PiS to na kogo chyba nie na tych zlodziei zPO co Polske sprzedali. Gospodarka i bezrobocie się poprawiło.

 8. Jaga 1 rok ago
  Reply

  Jak nie na PiS to na kogo chyba nie na tych zlodziei z PO co Polske sprzedali. Gospodarka i bezrobocie się poprawiło Pan Tusk mowil ze nie ma takich pieniędzy na 500+ jakas sa. Jest 300+ dla dzieci na szkołę.

 9. Anonim 1 rok ago
  Reply

  Stanowski nie walczy o miszkanców gminy tylko o ludzi których zatrudnił mu Ładziak wraz z swoją żoną.

 10. Prawda 1 rok ago
  Reply

  Nowa drużyna PiS powinna przegrać dlaczego ponieważ nic złego w gminie Bełchatów się nie działo
  Było bardzo dużo inwestycji .
  Uważam ze Kamil Ładziak powinien być dalej Wójtem Gminy Bełchatów .

 11. Irek 1 rok ago
  Reply

  Uwaga, Uwaga Komunikat Stanowski i spółka Ładziaka zrywa banery Koca, Magnuckiego i Pani Polak.

 12. Mieszkaniec gminy 1 rok ago
  Reply

  Dziwię się Że PIS popiera Ładziaka, który w ekipie ma czerwonych lewakow, Panie Ładziak czy to jest ta linia i ideały PiS o których mowa w wywiadzie?

 13. Czas na Rozwój 1 rok ago
  Reply

  Panie Ładziak, Panie Wyczachowski, Pan Ziobro idzie po was niebawem to nastąpi.

 14. Kins 1 rok ago
  Reply

  Uwaga uwaga Bakalarczyka syn i Tarasionek zrywają banery Ładziaka Wójta z pisu to lewki czerwone djabły

 15. To mi 1 rok ago
  Reply

  Złapali kogoś w koncu z tymi banerami
  Śmieszne niech zrywają ludzie i tak zrobią swoje .

 16. To i owo 1 rok ago
  Reply

  Z tego co wiadomo to Ładziaka banery jak nie pokrojone to farbą oblane się słyszy .
  Lewakami i chorongiewkami to są ludzie Koca
  Którzy nigdy pis-u nie popierali tak jak Marek Furczyński Dworzyński Gołąb Surgut Szewczyk. To są chrągiewli. Bakalarczyk obiecał im pod sklepem układzik jak bedą się rozwijać. Posdrowionka polityka to nie dla idiotów.

 17. As 1 rok ago
  Reply

  Ładziak to prawdomówny wójt a Koc kłamie żeby tylko zdobyć poparcie wycieczki organizują za czyja kasę no nie że swojej kieszeni i kandydat Dworzyński który poszedł z Kocem też roznosi kłamstwo a dzięki ludzią Ludwiczaka to został sołtysem tego to się nie pamięta to Judasz. A byli tacy to chcieli się tylko przejechac na tej wycieczce…. Ha ha

 18. No no 1 rok ago
  Reply

  Stanowski zrobił wiecej inwestycji w swoim okregu niż jego poprzednicy . A zatrudnianie swoich kazdy by tak zrobił. Kto w jednostkach samorządowych jest bez układu. Obudz się człowieku i przestań się czepiać uczciwych ludzi.

 19. Oj tam 1 rok ago
  Reply

  Proszę o nie wypowiadanie się na temat jnnych radnych tylko o opozycji co w ok swojm okręgu zrobiła pani Ceglarek to warar od nich

 20. Prawo 1 rok ago
  Reply

  Uważam że oskarżanie osób publicznych w komentarzach i urzywanie ich nazwisk jest karane.
  Pan St…. powinien zgłosić sprawę na policję w trybie wyborczym. Bo wiem że nie zrywa banerów.

 21. Mieszkanka gminę 1 rok ago
  Reply

  Uwazam, ze pan Ladziak juz mial swoje piec minut. Niech godnie przystapi do walki bez oczerniania innych. Kazdy z kandydatow ma takie same szanse. Dlaczego jesli chodzi o stanowisko z odpowiednia pensja ludzie sa zdolni do najgorszych rzeczy. Czyzby ciezko bylo zyc za minimalne. Niech pan sprobuje panie wojcie jak to jest. Nikt nikogo nie powinien obrazac. Prosze pokazac te rekomendacje. Niech spoleczenstwo je zobaczy. Co tam gadanie starosty. Starosta drze koty z panem Kocem i robi teraz na zlosc.

 22. Gaja 1 rok ago
  Reply

  Panu Ladziakowi pali sie grunt pod nogami i robi wszystko aby oczernic pana Koca. Zeby osobs wyksztalcona, piastujaca takie stanowisko znizala sie do poziomu zerowego? To nie wypada

 23. @@ 1 rok ago
  Reply

  Ładziak to katolik a Kocór to Jehowy kłamie wystawia po dwóch kandydatów KWW odnowa i PiS jak się dogadali żeby głosy się robiły na radnych to oszuści obiecują ludzią złote góry. Wójt to dobry człowiek nikogo nie opisuje my chcemy Ładziak……… Tylko on wojtem

 24. Gaja 1 rok ago
  Reply

  Kto bedzie wojtem zdecyduje spoleczenstwo. Wiara nie ma tu nic do rzeczy

 25. Hi 1 rok ago
  Reply

  A właśnie że ma hhhaa… Koc zdobył początki poparcia od młodych i ich oszukał a teraz chodzi si się oprawdza a jego kandydaci na radny to nie byli za Pis

 26. Mieszkaniec gminy 1 rok ago
  Reply

  Pan Koc się nie oprawdza tylko prowadzi uczciwą kampanie. W przeciwieństwie do Pana Ładziaka, który od oprawdzania ma swoich stałych przydupasów, a przy tym wkrecaja ludzia kolejne kity i kłamstwa jaki to wspaniały wójt i ile to nie zrobił. A tak na prawdę to zatrudnił tyle osób ze juz się prawie nie mieszczą. Przy jedynym biurku siedzą w 5.
  Jedno mu można przyznać, że na integrację w gminie to sobie nie żałuje, a reszta się nie przejmuje bo zawsze można wziąć kredy tak jak do tej pory. A jak braknie? Wyjście awaryjne bogaty sąsiad Kleszczów, któremu można zabrać bo przecież ma dużo. Tylko pogratulować takiego podejścia.

 27. Lulus 1 rok ago
  Reply

  Ale się ludzie p. ŁADZIAK rozkrecili z tymi komentarzami. No tak, trzeba trochę, szef nakazał, bo przecież gmine trzeba dalej zadłuzac. Liczby nie kłamią a ludzie to mówią. Koc nie kłamie, jego liczby poparte są portalami społecznościowymi, które te wysokość kwot zadłużenia również wskazują. To Wy ludzie ŁADZIAKA powinniście się wstydzić, jak możecie ludziom w oczy spoglądać. Diany tasmanskie.

 28. kris 1 rok ago
  Reply

  Pani Marzena Polak was wyprostuje.Jedyna wiarygodna osoba

 29. Spółdzielca 1 rok ago
  Reply

  Trzeba wybrać jednego i drugiego,będą mieli z kąt ludzie przychodzić do pracy w spółdzielni.

 30. Alina 1 rok ago
  Reply

  Ciekawe co PiS zrobi z Kleszczowem?

 31. @ 1 rok ago
  Reply

  Proszę jaki Koc rzetelny można zauważyć jak zmienia baner nie pisze już że z ramienia PiS startuje. Jednak Ładziak miał racje jaki kocur kłamczuch .Ludzie zwracajcie uwagę na banery że nie jest z PiS. HA HHH…

 32. Racjonalista 1 rok ago
  Reply

  Ludzie, zastanówcie się czy warto głosować na tych ludzi. Jeden drugiemu by oczy wydrapał byle wygrać. PiS popiera jednego jednocześnie nie popierając kandydatów na radnych z tego komitetu i odwrotnie. To świadczy tylko o tych osobach. Uważam, że trzeba dać szansę komuś innemu, najlepiej kobiecie! #możnainaczej

 33. Hahah 1 rok ago
  Reply

  -> @ P. Ładziak załatwił ci pracę czy może jakieś inne układziki? Właśnie tacy ludzie jak ty sieją ferment ze strachu przed porażka, ale to i tak wam za dużo nie da bo każdy wie jak jest. P.Koc nie zmienia żadnych banerów. W przeciwieństwie do P. Ładziak który na FB udostępnia inne banery , a inne są wywieszane.

 34. As 1 rok ago
  Reply

  Haha jak kryją że nie zmieniony baner Koca a gdzie napis się podział kandyduje do rady gminy z ramienia PiS to nie możliwe nie zauważyć. Wy macie dobre układziki kłamczuchy. Nie oszukacie ludzi już się przekonali. P. Ładziak nie jeździ i przez megafon się nie nawołuje hhhiii

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Więcej z tego działu

Hot News