Ważne!!! Śmiertelny wypadek w Drużbicach. Nie żyje jedna osoba.

Autor

Około godziny 10.30 na skrzyżowaniu w Drużbicach doszło do tragicznego wypadku drogowego. Z relacji świadka wynika, że jadący samochodem osobowym około 60-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego, nie zatrzymał się na nie skrzyżowaniu i wyjechał wprost pod nadjeżdżającego tira. Pomimo trwającej kilkanaście minut reanimacji mężczyzna zmarł. Na miejsce wypadku przyleciał helikopter LPR. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać nawet kilka godzin.

2 komentarze
  1. Anonim 3 tygodnie ago
    Reply

    w miejscu wypadku jest płot z płyt betonowy który ogranicza widoczność na ostrym zakręcie. Kierowca samochodu osobowego ma widoczność około 20 metrów. Wjechanie na to skrzyżowanie jest rosyjska ruletką.

  2. Swojak 3 tygodnie ago
    Reply

    Kiedy wreszcie ktoś zarządzi ustawienie znaków świetlnych-mrugających z napisem STOP wykrywających czujnikiem ruchu nadjeżdżający z drogi podporządkowanej pojazd.Takie rozwiązania zastosowano już niedaleko od Bełchatowa.Są takie pechowe skrzyżowania jak w Kąciku czy skrzyżowanie Kempfinówka – Grota Roweckiego na których w ostatnich latach doszło do conajmniej kilkunastu wypadków.Niby Policja zgłasza a Wydział Infrastruktury nic nie robi.Tylko pasy poziome i napisy malują a zimą i tak ich nie widac lub szybko sie zanikają. Potem kierowcy z poza terenu powoduja takie wypadki jak wyżej.

Zostaw komentarz

Twój email nie będzie widoczny

Więcej z tego działu

Hot News