Home Kronika policyjna 50 wypadków, 7 zabitych

50 wypadków, 7 zabitych

by admin
441 wejść

Wstępny bilans wypadków i zdarzeń drogowych w województwie łódzkim, w okresie świątecznych nie należy do najciekawszych.

Na przełomie zaledwie 3 świątecznych dni doszło aż do 50 wypadków drogowych, w których 7 osób poniosło śmierć, a przypomnijmy, że to nie koniec świątecznych powrotów. Znaczna część podróżnych zdecydowała się przedłużyć święta aż do nowego roku i w tym okresie przewidywany jest największy tłok na ulicach województwa.

Najtragiczniejszym w skutkach był wypadek na skrzyżowaniu ulic Pryncypalnej z Bartoszewskiego w Łodzi gdzie śmierć na miejscu poniosły dwie kobiety a kierowca kilka minut później podczas reanimacji.

Na drogach powiatu bełchatowskiego policjanci odnotowali 9 kolizji i 1 wypadek w których 3 osoby zostały ranne, Aż 7 kierowców zdecydowało się na jazdę na podwójnym gazie.

W wigilię, tuż przed godz. 19.00 na ul. Czaplinieckiej, w okolicach szpitala, kierująca VW Polo potrąciła 3 osoby przechodzące po przejściu dla pieszych. W wyniku tego zdarzenia 65-letni mężczyzna oraz 2 kobiety w wieku 59 i 48 lat z obrażeniami ciała trafiły do bełchatowskiego szpitala. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Policjanci na miejscu zatrzymali prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny 43-letniej mieszkance gminy Kamieńsk. Kobieta była trzeźwa. Przyczyny tego wypadku wyjaśniają policyjni śledczy.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz