Home Kronika policyjna Kolejny groźny wypadek w Lgocie Wielkiej

Kolejny groźny wypadek w Lgocie Wielkiej

by admin
408 wejść

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego do jakiego doszło 18 maja 2018 roku, około godziny 7.00 na dordze pomiędzy miejscowościami Brudzice i Lgota Wielka.

Około godziny 7.00 kierujący peugeotem jadąc w kierunku Lgoty Wielkiej, po wyjechaniu z łuku drogi w lewo stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do czołowego zderzenia z oplem. 27 -letni kierowca peugeota został przewieziony do bełchatowskiego szpitala. Był trzeźwy. Drugi z uczestników wypadku został przewieziony do radomszczańskiego szpitala, gdzie został od niego pobrana krew. Obaj panowie ze względu na liczne obrażenia ciała pozostali w placówkach medycznych. Uczestnicy zdarzenia to mieszkańcy powiatu radomszczańskiego.

Według badań przeprowadzonych przez specjalistów z zakresu ruchu drogowego, kierowca jadący z prędkością ok 110 km/h, który zaśnie na sześć sekund, przejedzie dystans ok. 200 metrów. To czas wystarczający, aby nieświadomie przejechać na inny pas, na przeciwną stronę jezdni lub przejechać na czerwonym świetle. Zadbajmy o bezpieczeństwo własne i innych uczestników ruchu drogowego!

źródło: radomsko.policja.gov.pl/facebookLgotaWielka

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz