Home Kronika policyjna Osobówką w TIR-a. Zderzenie dwóch pojazdów w okolicach Słoku. [ZDJĘCIA][VIDEODRON]

Osobówką w TIR-a. Zderzenie dwóch pojazdów w okolicach Słoku. [ZDJĘCIA][VIDEODRON]

by admin
438 wejść

Dziś tuż po godzinie 14:00 do powiatowego stanowiska kierowania państwowej straży pożarnej, wpłynęło zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na łuku drogi Wawrzkowizna – Słok.

Zderzyły się dwa pojazdy. Jeden osoby oraz TIR. Prawdopodobnie kierujący osobówką jadąc w stronę elektrowni, nie wykonał skrętu w prawo zgodnie z torem drogi i pojechał na wprost przecinając jezdnie dopóki nie znalazł się na przeciwnym kierunku jazdy. W tym samym momencie, jadący TIR-em kierowca, prawidłowo poruszając się torem jezdni w kierunku Bełchatowa, unikając zderzenia czołowego zaczął hamować i próbując ominąć pojazd osobowy, zjeżdżał na pobocze.

Niestety, było za późno. Kierowca osobówki uderzył w bak samochodu ciężarowego i dalej tocząc się o trzech kołach, wylądował w rowie. Doszło do rozszczelnienia zbiornika paliwa w ciężarówce i ostatecznie na drogę wylało się kilkadziesiąt litrów oleju napędowego. Kierowca osobówki z lekkimi obrażeniami został zabrany przez pogotowie do szpitala. Na miejscu pracowało 5 jednostek Straży Pożarnej w tym jedna z zestawem ratownictwa chemicznego. Utrudnienia na drodze mogą potrwać co najmniej do godziny 18:00.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz