Home Kronika policyjna Śmiertelne dopalacze zbierają żniwo!!!

Śmiertelne dopalacze zbierają żniwo!!!

by admin
498 wejść

30 lipca w poniedziałek grupka mężczyzn wezwała pogotowie do ich nie przytomnego kolegi.

Po reanimacji ratowników medycznych mężczyznę przewieziono do szpitala z podejrzeniem zatrucia dopalaczami, niestety stan mężczyzny był bardzo ciężki i dzisiaj nad ranem zmarł. Jest to kolejna ofiara w Bełchatowie z zatruciem dopalaczami.

27 lipca w piątek zmarł 28 letni mężczyzna, kolejnego dnia w sobotę rano 19 latek a parę godzin później 36 letni mężczyzna który został znaleziony na klatce schodowej z innym 31 letnim mężczyzną, który jest nadal w ciężkim stanie w szpitalu.

Policja do tej pory nie wie do końca z jakim narkotykiem mają do czynienia. Według specjalistów prawie połowa nastolatków i młodzieży wie gdzie i u kogo kupić psychoaktywne używki a co siódmy przyznaje, że otrzymał propozycje kupna. Przyczyn zażycia narkotyków przez młodzież jest wiele, zazwyczaj kłopoty z rodzicami, by zabić nudę lub problemy w szkole.

Umierają wszędzie na klatkach schodowych, na ulicach, w piwnicach czy możemy coś z tym zrobić czy patrzeć tylko jak śmierć zabiera młodych ludzi… Obowiązkiem społeczeństwa jest pomagać ludziom i próbować zatrzymać drogę do tej śmiertelnej plagi …

źródło: agnes/pixabay

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz