Home Kronika policyjna Niebezpieczne skrzyżowanie w Kąciku. Groźny wypadek i znowu dachowanie. [FILM][ZDJĘCIA]

Niebezpieczne skrzyżowanie w Kąciku. Groźny wypadek i znowu dachowanie. [FILM][ZDJĘCIA]

by admin
438 wejść

Kolejny wypadek tym razem na pechowym skrzyżowaniu w Kąciku.

W zderzeniu brały udział dwa samochody osobowe, jadąca VW Polo od strony Suchcic kobieta nie zatrzymała się na obowiązującym znaku STOP w wyniku czego uderzyła w prawidłowo jadące Renault Koleos w stronę Bełchatowa.

W skutek uderzenia Renault dachował a kierująca Polo zatrzymała się w rowie. Wypadek wyglądał bardzo groźnie jednak pomocy medycznej potrzebował tylko kierowca Renault. Nikt nie został hospitalizowany, pomoc medyczna została udzielona na miejscu. Ruch odbywał się jednym pasem, jednak w tej chwili droga jest całkowicie przejezdna.

Na miejsce przybyły 3 jednostki straży pożarnej, ZRM oraz policja. Kierująca volkswgenem polo została ukarana mandatem karnym.

Może Cię zainteresować

2 komentarze

Ja 23 grudnia 2018 - 08:56

Tak na prawdę to jak by jeździli tam przepisowo to by nie było tyle wypadków jeżdżę ta droga codziennie i widzę nawet potrafią wymijać przed zakrętem jak nie widać dobrze czy jedzie z naprzeciwka samochod. Ale dla lepszego bezpieczeństwa przydalo by się tam rondo 🙂

Reply
Ona 23 grudnia 2018 - 10:15

Rondo to chyba jedyna opcja. Zrobili nadlania na jezdni i od strony suchcic i rożniatowic ale dziury na tej drodze są tak duże że niestety nie czuć tych nadlań wogóle..

Reply

dodaj komentarz