Home Kronika policyjna Groźny wypadek w Grudnej. Dwie osoby w szpitalu. [FILM][ZDJĘCIA]

Groźny wypadek w Grudnej. Dwie osoby w szpitalu. [FILM][ZDJĘCIA]

by admin
504 wejść

Wypadek w Grudnej, znowu w Grudnej.

2 lutego ok godziny 13.30 w miejscowości Grudna doszło do groźnego wypadku drogowego na skrzyżowaniu krajowej DK74 z drogą wojewódzką 480. kierująca Fordem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i doprowadziła do zderzenia z prawidłowo jadącym 62 letnim kierowcą Suzuki. Kierująca Fordem odbiła się od samochodu osobowego i uderzyła w nadjeżdżający samochód ciężarowy. Obaj kierujący pojazdami osobowymi zostali przewiezieni do szpitala.

W wyniku uderzenia Ford wypadł z drogi i zatrzymał się na polu, natomiast z uszkodzonego zbiornika samochodu ciężarowego, zaczął wydobywać się olej napędowy. W wyniku zdarzenia ucierpiały dwie osoby kierujące samochodami osobowymi i zostały przewiezione do bełchatowskiego szpitala.

W działaniach uczestniczyło kilka jednostek PSP i OSP., Policja i zespoły ZRM. Droga w kierunku Wrocławia była zablokowana w obydwie strony przez około 3 godziny.

Może Cię zainteresować

7 komentarzy

Gość 2 lutego 2019 - 20:26

Kolejna tępa dzida…chyba trzeba tam na środku baner wywiesić z napisem “stój baranie”…

Reply
Anonim 2 lutego 2019 - 21:08

Było odwrotnie – Ford wyjechał z drogi podporządkowanej tuż przed Suzuki, który uderzył go w bok, a następnie uderzył w ciężarówkę.

Reply
Tomasz 727906251 3 lutego 2019 - 08:17

Osoby poszkodowane zapraszam do kontaktu. Za darmo doradzę, jak najkorzystniej wyjść z tej sytuacji finansowo, oraz podpowiem jakie prawa przysługują po takich wypadkach.

Reply
Kris 4 lutego 2019 - 06:35

Chyba dziennikarz źle zebrał dane, widać po uszkodzeniach, że to Ford wyjechał przed Suzuki (Ford uderzony w tylną część samochodu), Suzuki brak przodu. Czyli Suzuki uderzyło w tył, raczej nie mogło wyjechać z podporzadkowanej.

Reply
Marcel 4 lutego 2019 - 14:20

Reporter pomylił się w opisie .. ford jechał w stronę szczercowa i nie dostosował się do znaków…

Reply
Marcel 4 lutego 2019 - 14:22

Reporter pomylił się w opisie .. ford jechał w stronę szczercowa i nie dostosował się do znaków… A zresztą mój znajomy był kierowcą Suzuki, czekam na poprawę!

Reply
Zbigniew 4 lutego 2019 - 20:04

Ten portal nie jest zaufany… mimo że poprawili niektore informacje to jednak jedna jest zła,ford spowodował wypadek lecz to suzuki uderzylo w tył samochodu ciężarowego

Reply

dodaj komentarz