Home Kronika policyjna Skopał samochód i poszedł napić się wódki.

Skopał samochód i poszedł napić się wódki.

by admin
447 wejść

Policjanci z bełchatowskiej komendy zatrzymali sprawcę uszkodzenia renault fluence. Nietrzeźwy mężczyzna chwilę po tym jak wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego ranaulta celowo kopnął i uderzył w zderzak oraz drzwi auta. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

O zdarzeniu uszkodzenia samochodu na ulicy Wojska Polskiego w Bełchatowie dyżurny bełchatowskiej policji został poinformowany 1 maja 2019 roku o godzinie 19.45. Mundurowi ustalili, że nietrzeźwy mężczyzna wtargnął na jezdnię wprost pod koła nadjeżdżającego renaulta.

Kierowca chcąc uniknąć potrącenia mężczyzny zjechał na przeciwny pas jezdni i zatrzymał pojazd. Wówczas pieszy podszedł do auta i celowo kopnął w prawy tylny zderzak oraz drzwi pojazdu, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Pokrzywdzony wartość uszkodzeń oszacował na 4000 zł.

Okazało się, że po tej sytuacji wandal zagościł w kafejce na terenie miasta, gdzie się awanturował . Wkrótce, kompletnie pijanego 48-letniego bełchatowianina zatrzymali bełchatowscy dzielnicowi. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia pojazdu. Za zniszczenie mienia grozi mu kara pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

jaca 3 maja 2019 - 12:10

zakratkować pijanice.

Reply

dodaj komentarz