Home Wiadomości Miejska aplikacja z alertami pogodowymi.

Miejska aplikacja z alertami pogodowymi.

by admin
406 wejść

Burze z gradobiciem, silny wiatr, powodzie czy susze – takie sytuacje pokazują, jak ważne jest szybkie powiadamianie lokalnej społeczności. Dzięki działającemu od dwóch lat systemowi SISMS każdy bełchatowianin może być na bieżąco i dostosować swoje plany do warunków pogodowych.

Zagrożenia to jednak nie wszystko. W pośpiechu dnia codziennego łatwo przegapić plakaty i informacje medialne o różnych wydarzeniach kulturalnych czy sportowych, a dzięki powiadomieniom przychodzącym na naszego smartfona pozostaje nam jedynie podjąć decyzję –  iść czy nie.

Aplikacja BLISKO jest oparta na systemie SISMS, który świadczy usługi zgodnie z wytycznymi GIODO, dlatego każdy użytkownik może mieć pewność, że jego numer telefonu będzie chroniony. Natomiast w przypadku rezygnacji z usługi, będzie należycie usunięty z bazy danych. Co ważne, pobranie aplikacji i późniejsze korzystanie z niej jest całkowicie bezpłatne.

Skąd pobrać aplikację?

Aby w pełni korzystać z aplikacji BLISKO, należy pobrać ją z jednego z serwisów: App Store, Google Play lub Windows Store – szczegóły TUTAJ. Potem wystarczy wpisać w aplikacji swoją, lub inną interesującą nas miejscowość i zdecydować, z jakich serwisów tematycznych chcemy otrzymywać informacje. Można subskrybować także informacje z innych miast i gmin, a tych w systemie jest już 500. Dzięki temu można łatwo zaplanować urlop czy chociażby rodzinny wyjazd na weekend.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Dyżurny 13 lipca 2019 - 12:01

Dupa dupa dupa

Reply

dodaj komentarz