Home Sport Pierwszy bełchatowski bieg z psiakami.

Pierwszy bełchatowski bieg z psiakami.

by admin
471 wejść

Klub Biegaczy Spartakus wraz ze Schroniskiem dla zwierząt zorganizował po raz pierwszy imprezę, w której udział wzięli biegacze i ich czworonozni przyjaciele. Na linii startu stawilo się aż 70 uczestników w różnym wieku, blisko 40 psiaków.

Celem wydarzenia jest popularyzacja biegania, zdrowego stylu życia, zasad „fair play” oraz budowanie startowych przyjaźni, integracja środowiska biegaczy, a także zwrócenie uwagi poprzez sport na problem bezdomności oraz porzuceń zwierząt.

Organizator przygotował dwie trasy leśnymi ścieżkami. 2 i 5 kilometrowe. Każdy uczestnik otrzymał medal, dyplom uczestnictwa. Na wszystkich czekała gorąca wojskowa grochówka przygotowana przez BGO WYR 4×4 oraz nagrody w postaci voutcherów do lecznicy.

“Projekt finansowany w ramach Programu Mikrogranty „Łódzkie na plus” 2019 realizowanego przez Centrum OPUS, finansowanego ze środków Samorządu Województwa Łódzkiego oraz Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014 – 2020”

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Gościu 1 grudnia 2019 - 09:48

Szkoda ze nie słyszałem o tym wcześniej to na 2 km pierwsza trojke bysmy mieli z pieskiem 😀 a na 5km w pierwszej 8 😀 mam nadzieje ze za rok tez sie odbedzie 🙂 oraz bedzke bardziej nagłośnione wydarzenie

Reply

dodaj komentarz