Home Wiadomości Ostatnie godziny zgłoszeń. Zostań „Firmą na Medal.”

Ostatnie godziny zgłoszeń. Zostań „Firmą na Medal.”

by admin
362 wejść

Starosta bełchatowski Dorota Pędziwiatr  zaprasza przedsiębiorców z powiatu bełchatowskiego do udziału w konkursie „Firma na medal”. Na zgloszenia zostało jeszcze 10 dni. Udział w konkursie jest bezpłatny. 

Prestiż, promocja, możliwość pokazania swojej działalności szerszemu gronu, dołączenie do panteonu najlepszych lokalnych przedsiębiorstw i pamiątkowa szklana statuetka czekają na podmioty gospodarcze, które odważą się sięgnąć po tytuł „Firma na medal”. Wysiłek, który trzeba włożyć, aby  przystapić do konkursu, to wypełnienie formularza i przesłanie go do starostwa.

Celem konkursu jest promowanie dobrze zarządzanych pod względem finansowym i organizacyjnym różnych form działalności gospodarczej, a przedmiotem konkursu jest wyłonienie najefektywniej działających przedsiębiorców zarejestrowanych lub działających na terenie powiatu bełchatowskiego.

Przedsiębiorcy ubiegają się o tytuł „Firma na medal” w następujących kategoriach:

  • prowadzący działalność od powyżej 1 roku do 5 lat,
  • prowadzący działalność powyżej 5 lat: małe firmy do 50 osób,
  • prowadzący działalność powyżej 5 lat: średnie firmy powyżej 50 osób,
  • lokalna firma rodzinna

Wysiłek, który trzeba włożyć, aby przystąpić do udziału w  konkursie, to wypełnienie i przesłanie drogą elektroniczną do starostwa formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie internetowej www.powiat-belchatowski.pl do dnia 14 lutego 2020 r.
Dane, które przedsiębiorcy muszą przedstawić, są tylko do wiadomości organizatora i kapituły konkursu. Należą do nich m.in. opis działalności firmy, liczba pracowników, osiągnięcia, podjęte inwestycje, wielkość przychodów (rząd wielkości) i ewentualnych strat (rząd wielkości w procentach).
Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas drugiego dnia V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego, 24.04.2020 r.

Przekazane informacje oceniać będzie kapituła konkursu. Stanowią ją członkowie Zarządu Powiatu w Bełchatowie, przedstawiciele Bełchatowsko Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego, Regionalnej Izby Gospodarczej, Powiatowego Urzędu Pracy, Fundacji Rozwoju Gminy Zelów, Fundacji Rozwoju Gminy Kleszczów i Agencji Rozwoju Regionalnego „ARREKS”.
Laureatom konkursu przysługuje prawo posługiwania się nazwą konkursu oraz wykorzystywania informacji o przyznanym tytule w prowadzonej przez przedsiębiorcę kampanii reklamowej, oraz w materiałach promocyjnych.

Więcej informacji pod nr telefonu, Zespół ds. Promocji –  44 635 86 42.

Dokumenty do pobrania

Klauzula informacyjna

Regulamin konkursu

Firma_od_ powyzej _1_ roku_ do_ 5_ lat

Firma_rodzinna

Mala_firma_ powyzej_ 5 lat_d0_50_osob

Srednia_firma_powyzej 5 lat,powyzej_50_ osob

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz