Home Kronika policyjna Znów niebezpiecznie na Grota-Roweckiego. Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu.

Znów niebezpiecznie na Grota-Roweckiego. Groźny wypadek, jedna osoba w szpitalu.

by admin
402 wejść

Skrzyżowanie ulic Grota-Roweckiego z ulicą Kempfinówka z pewnością po dzisiejszym wypadku zasłuży na miano jednego z najgroźniejszych skrzyżowań w naszym mieście. Przynajmniej raz w miesiącu dochodzi tam do mniejszego lub większego zdarzenia drogowego, w którym cierpią ludzie. Sytuacja staje się trudna w godzinach porannych, kiedy to wszyscy spieszą się do pracy.

Jeszcze gorzej jest po zmroku. Oświetlenie, które zamontowane jest na obu ulicach nie sprawdza się, przez co piesi są słabo widoczni i często dochodzi tam do wypadków z udziałem przechodniów znajdujących się na pasach dla pieszych. Dzisiejsze zdarzenie tylko potwierdza fakt, że jest tam bardzo niebezpiecznie i nie tylko dla pieszych ale także dla użytkowników pojazdów.

Około godziny 9 doszło po raz kolejny doszło do wypadku. Poruszający się ulicą Kempfinówka nie dostosował się do przepisów i nie zatrzymał się na obowiązującym znaku STOP. W wyniku czego doprowadził do zderzenia z poruszającą sie samochodem renault. Siła uderzenia była tak duża, że samochód wpadł na barierki i znak drogowy, z których praktycznie nic nie zostało.

Poszkodowanej kobiecie udzielono pomocy na miejscu, ale ze względu na obrażenia jakich mogła doznać w trakcie wypadku, lekarz zadecydował o przewiezieniu kobiety do szpitala na obserwację. Do chwili obecnej w miejscu zdarzenia pracują policjanci i ustalają kolejność wydarzeń.

Może Cię zainteresować