Home Wiadomości Catering na węźle przesiadkowym. Zobacz co będzie można zjeść!!

Catering na węźle przesiadkowym. Zobacz co będzie można zjeść!!

by admin
411 wejść

Miasto podpisało umowę na najem lokalu gastronomicznego. Zapiekanki, hot dogi, kanapki zapiekane na grillu oraz kawa i herbata – w marcu czekający na autobus na węźle przesiadkowym będą mogli skorzystać z oferty kulinarnej. To dobra wiadomość dla podróżnych, tym bardziej, że każdego dnia z ulicy Czaplinieckiej emzetki, autokary i busy odjeżdżają kilkaset razy.

Węzeł przesiadkowy to nowoczesny budynek o powierzchni 357 mkw. Znajdują się w nim poczekalnia, toalety, a także pomieszczenia dla kierowców z węzłem sanitarnym. To jednak nie wszystko. W najbliższym czasie podróżni będą mogli także skorzystać z punktu gastronomicznego.

Zależy nam, by podczas oczekiwania na odjazd to autobusu lub emzetki, pasażerowie mieli możliwość wypicia ciepłej kawy czy herbaty. Zdajemy sobie sprawę także z tego, że w przypadku dłuższego czasu oczekiwania bądź planowanej dłuższej podróży przydałoby się także zjeść coś pożywnego – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

Miasto podpisało umowę na wynajem lokalu, co oznacza, że w marcu oczekując na autobus podróżni będą mogli spożyć posiłek. Wybierać będą mogli spośród kilku rodzajów zapiekanek. W ofercie znajdą się m.in. włoska, góralska czy meksykańska. Nie zabraknie także popularnych hot dogów, słodkich przekąsek oraz ciepłych i zimnych napojów.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować