Home Wiadomości Do niedawna izolator od dziś hotel. Wodnik otwarty dla gości.

Do niedawna izolator od dziś hotel. Wodnik otwarty dla gości.

by admin
578 wejść

Hotel Wodnik, należący do sieci Elbest Hotels, wznawia swoją działalność. Goście mogą korzystać z hotelowej restauracji i baru. Przyjmowane są również rezerwacje na imprezy okolicznościowe, które realizowane są z zachowaniem najwyższych standardów i zasad bezpieczeństwa.

– W celu zapewnienia naszym Gościom komfortowego i bezpiecznego pobytu, w Hotelu Wodnik wdrożyliśmy wszystkie niezbędne środki ostrożności. W obiekcie mogą znajdować się wyłącznie osoby, które mają rezerwację lub korzystają z restauracji. Dokładnie i z odpowiednią częstotliwością dezynfekowane są ogólnodostępne części wspólne, a także wszystkie pokoje  – mówi Michał Król, prezes Elbest sp. z o.o.

Hotelowa restauracja od 3 czerwca otwarta będzie codziennie w godzinach 12:00 – 20:00, a bar do godz. 22.00.  W sezonie letnim przygotowano dla gości nowe menu a’la carte. Goście, którzy chcą skorzystać z nowej oferty, proszeni są o wcześniejszą rezerwację. Strefa rekreacyjna na ten moment pozostaje zamknięta.

Przebywając w ośrodku warto wyruszyć na krótką wycieczkę, by zobaczyć niesamowity krajobraz Kopalni i Elektrowni Bełchatów, a także odwiedzić najwyższe wzniesienie w centralnej Polsce – Górę Kamieńsk. Zalew Słok, nad którym położony jest hotel, to z kolei raj dla wędkarzy. 

Hotel Wodnik jeszcze do niedawna widniał na liście obiektów wyznaczonych do utworzenia tzw. izolatoriów dla szpitali zakaźnych i jednoimiennych w związku z epidemią COVID-19. Od 1 czerwca usunięto go z listy tego typu obiektów i może już przyjmować gości. W czasie, kiedy ośrodek znajdował się na liście izolatoriów, nie został tam skierowany żaden pacjent zakażony lub oczekujący na wynik testu.

Wodnik to nie jedyny ośrodek z sieci Elbest Hotels, który jest już dostępny dla gości. Hotel Solina przyjmuje turystów od 4 maja, Hotel Krynica w Beskidach ruszył 15 maja, dzień później swoją działalność wznowił Ośrodek Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna, a Hotel Wolin w Międzyzdrojach przyjmuje gości od 22 maja 2020 r.

Szczegółowe wytyczne dot. bezpieczeństwa w hotelach Elbestu znajdują się na stronie internetowej: https://elbesthotels.pl/bezpieczne-hotele-i-osrodki/.

źródło: PGE GiEK S.A.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz