Home Wiadomości Wójt Gminy Bełchatów na kwarantannie.

Wójt Gminy Bełchatów na kwarantannie.

by admin
379 wejść

Do 15 października (włącznie), odwołane zostają wszystkie zaplanowane spotkania z Wójtem Gminy Bełchatów, Konradem Kocem. Decyzją sanepidu, razem z częścią kadry kierowniczej Urzędu Gminy Bełchatów, przebywa on na kwarantannie.

W związku z tym, że u jednego z pracowników Urzędu Gminy Bełchatów potwierdzono zakażenie koronawirusem, w placówce wdrożono odpowiednie procedury i takie rozwiązania organizacyjne, aby zachować ciągłość działania oraz bezpieczeństwo dla wszystkich klientów urzędu.

Jednocześnie przypominamy o obowiązujących ograniczeniach, związanych z bezpośrednią obsługą interesantów w Urzędzie Gminy Bełchatów. W związku z rosnącą liczbą przypadków zachorowania na COVID19 oraz objęciem powiatu bełchatowskiego tzw. strefą czerwoną, informujemy, iż wprowadzone zostały zmiany w zakresie udostępniania budynku Urzędu Gminy Bełchatów.

Do budynku można dostać się jedynie od strony dziedzińca, wejście główne, tj. od strony ul. Kościuszki jest zamknięte. Jednocześnie przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa oraz dezynfekcji rąk oraz zachowaniu dystansu społecznego.

źródło: UG Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz