Home Wiadomości Jak dojechać na cmentarz 1 listopada?

Jak dojechać na cmentarz 1 listopada?

by admin
431 wejść

We Wszystkich Świętych w okolicy nekropolii przy ul. Cmentarnej będzie obowiązywać zmieniona organizacja ruchu. Inaczej pojadą też emzetki linii nr 10. Ma to ułatwić zarówno dojazd, jak i poruszanie się w tym rejonie.

Organizacja ruchu, która ma obowiązywać 1 listopada, będzie taka sama jak w latach poprzednich. To znaczy dla samochodów zamknięty będzie wjazd w al. Włókniarzy od ulic: Czaplinieckiej i Lipowej. Odcinek ten tradycyjnie będzie przeznaczony na parking. – Ruch drogowy przeniesie się na ul. Czapliniecką do Ronda Andersa i dalej ul. Lipową w kierunku Wrocławia – mówi Marcin Michalak, zastępca dyrektora Wydziału Inżynierii i Ochrony Środowiska w bełchatowskim magistracie.

Zmiana trasy autobusów linii nr 10

1 listopada inaczej pojadą także emzetki nr 10. Na co dzień Dziesiątka kursuje al. Włókniarzy, która w dniu Wszystkich Świętych, będzie zamknięta dla ruchu. Dlatego pojedzie ona tak jak Trójka, czyli ul. Czapliniecką i Lipową.

Dodatkowe kursy linii nr 2

Warto przypomnieć, że 31 października i 1 listopada miasto uruchomi dodatkowe kursy linii nr 2, która dojeżdża w okolice bełchatowskiego cmentarza. Chodzi o to, aby nie kumulować wizyt na cmentarzach jednego dnia i w jednym czasie.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz