Home Kronika policyjna Pobił pasażera taksówki, wezwał karetkę i spokojnie odjechał.

Pobił pasażera taksówki, wezwał karetkę i spokojnie odjechał.

by admin
478 wejść

24 listopada 2020 roku kryminalni z bełchatowskiej komendy uzyskali informację, że w nocy z 21 na 22 listopada 2020 roku na osiedlu Żołnierzy POW doszło do uszkodzenia ciała podczas sprzeczki dwóch mężczyzn.

Funkcjonariusze ustalili przebieg zdarzenia. Okazało się, że wspomnianej nocy pokrzywdzony wracał taksówką do domu. W pewnym momencie drogę taksówce zablokował ford escort. Za kierownicą siedział mężczyzna, który nie reagował na prośby o ustąpienie przejazdu. Wtedy zainterweniował pasażer taksówki. Wysiadł i podszedł do kierowcy forda. Pomiędzy mężczyznami wywiązała się sprzeczka.

Po chwili kierowca forda ze swojego samochodu wyciągnął metalową pałkę teleskopową i zadał kilka ciosów swojemu przeciwnikowi. Pobity mężczyzna odniósł obrażenia, więc napastnik wezwał na miejsce karetkę pogotowia, która zabrała pokrzywdzonego do szpitala. O zdarzeniu nikt nie zawiadomił policji, więc sprawca spokojnie odjechał.

Policjanci szybko ustalili jego tożsamość. 27-letni bełchatowianin został zatrzymany w miejscu pracy. Kryminalni zabezpieczyli też pałkę teleskopową, ktorą trzymał w szafce. Zatrzymany tłumaczył, że podczas sprzeczki “puściły mu nerwy” i dlatego zaatakował mężczyznę pałką. 27-latek usłyszał zarzut naruszenia czynności narządów ciała na okres powyżej dni 7. Jest to przestępstwo zagrożone karą nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz