Home Kronika policyjna Schował się w skrzyni na pościel, a i tak go znaleźli.

Schował się w skrzyni na pościel, a i tak go znaleźli.

by admin
685 wejść

Policjanci z bełchatowskiej patrolówki zatrzymali 36-latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Aby uniknąć zatrzymania, mężczyzna schował się przed policjantami w wersalce. Najbliższy czas mieszkaniec gminy Bełchatów spędzi za kratami.

22 marca 2021 roku policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego bełchatowskiej komendy pojechali pod adres, gdzie według ich ustaleń, miał przebywać mężczyzna poszukiwany przez organy ścigania do odbycia kary pozbawienia wolności. Drzwi mieszkania otworzyła partnerka poszukiwanego informując, że 36-latka nie ma w domu. Twierdziła też, że nie wie gdzie on przebywa. Policjanci zachowali jednak czujność.

W czasie rozmowy kobieta była wyraźnie poddenerwowana. Wkrótce wyszło na jaw, co było tego przyczyną. Mundurowi szybko znaleźli poszukiwanego. Mężczyzna chcąc uniknąć zatrzymania, ukrył się przed policjantami w pudle kanapy. Mieszkaniec gminy Bełchatów został zatrzymany. Trafił już do Zakładu Karnego, gdzie najbliższe miesiące spędzi odbywając karę pozbawienia wolności.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz