Home Kronika policyjna Wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział. Ze złości rozwalił szpitalne drzwi.

Wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział. Ze złości rozwalił szpitalne drzwi.

by admin
296 wejść

Policjanci z bełchatowskiej komendy policji zatrzymali sprawcę uszkodzenia drzwi w budynku bełchatowskiego szpitala. O zdarzeniu policja została powiadomiona 10 maja 2021 roku po godzinie 21.00. Mundurowi ustalili, że 34-letni piotrkowianin wpadł w furię, kiedy nie został przyjęty na szpitalny oddział.

Początkowo opuścił placówkę, jednak po pewnym czasie wrócił żądając przyjęcia. Ostatecznie swoją złość wyładował na drzwiach wejściowych do budynku. Wybił szybę i uszkodził klamkę w drzwiach. Agresora zatrzymali policjanci jako sprawcę zniszczenia mienia. Mężczyzna był nietrzeźwy. Czuć było od niego woń alkoholu.

Tłumaczył policjantom, że był zdenerwowany. Śledczy wykonali oględziny na miejscu zdarzenia. Przesłuchali świadków. Straty zostały wstępnie oszacowane na 1.000 złotych. Notowany wcześniej za przestępstwa przeciwko mieniu 34-latek usłyszał już zarzut zniszczenia mienia.

Jest to przestępstwo zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności. Tym razem podejrzany będzie odpowiadał w warunkach recydywy co oznacza, że grozi mu surowszy wymiar kary.

źródło: KPP Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz