Home Sport Kibice wracają na stadiony.

Kibice wracają na stadiony.

by admin
329 wejść

Kibice wrócą na stadiony od 15 maja. Będą mogli zająć 25 procent pojemności trybun. To jeden z elementów planu wychodzenia z pandemicznych obostrzeń, który ogłosił premier Mateusz Morawiecki.

Obiekty sportowe od połowy października ubiegłego roku były zamknięta dla kibiców. Jednym z ostatnich wydarzeń, w których mogła wziąć udział publiczność był mecz Polska – Włochy, który odbył się na Stadionie w Gdańsku 11 października. Później zarówno w halach jak i na stadionach rozgrywki toczyły się bez publiczności.

Zgodnie z planem wychodzenia z pandemicznych obostrzeń, który ogłosił premier Mateusz Morawiecki w środę, 28 kwietnia kibice będą mogli wrócić na stadiony od 15 maja. Na razie ma obowiązywać ograniczenie wypełnienia maksymalnie 25 procent trybun.

Kibice GKS Bełchatów pojawią się na trybunach dopiero za tydzień 21 maja, gdzie przyjdzie się zmierzyć biało-zielono-czarnym z zespołem z Radomia, który w chwili obecnej zajmuje 3 lokatę i z pewnością będzie walczył o punkty, by bezpośrednio z drugiego miejsca wejść do elity polskiej piłki nożnej.


Może Cię zainteresować

dodaj komentarz