Switch on the EIT in customizer!
Home Wiadomości Leszy sprzątał w lasach na Zamościu. [ZDJĘCIA]

Leszy sprzątał w lasach na Zamościu. [ZDJĘCIA]

by admin
120 wyświetleń

Kolejna niedziela i kolejny skrawek lasu wyczyszczony za śmieci za sprawą ekipy LESZY Miłośnicy Czystych Lasów. Kolejny raz grupa około 70 osób, tym razem w lesie przy ulicy Zamoście posprzątali kawałek miejskiego lasu ze śmieci po ludziach, którym zabrakło, krótko mówiąc, mózgu. To, co można było napotkać w lesie przed przyjazdem ekipy przekracza wszelkie normy. Od sterty butelek, stare opony, monitory komputerowe skończywszy na kiblu. Na tym małym kawałku lasu zebrano rekordową ilość śmieci, tj. 15 m3

9 komentarzy
0

Może Cię zainteresować

9 komentarzy

Plus 23 maja 2021 - 23:09

Sprzątanie lasu w marynarce… ja bym na to nie wpadł!

Odpowiedz
LESZY 24 maja 2021 - 07:26

…ale SPRZĄTANIE. A na to trzeba już wpaść!

Odpowiedz
Platon 24 maja 2021 - 12:40

Polityka wchodzi już nawet w akcje sprzątania lasów…

Odpowiedz
KPiotr 24 maja 2021 - 07:39

…zdarza się widziałem kiedyś faceta w garniturze, białej koszuli w krawacie jak wrzucał węgiel do piwnicy w bloku… 😉

Odpowiedz
Anonim 24 maja 2021 - 07:58

Nieważne w co ubrany. Ważne, że był, Jeśli komuś będzie wygodnie w kąpielówkach, to też niech sprząta.

Odpowiedz
Josek 24 maja 2021 - 12:36

Czego to się nie zrobi dla paru głosów w wyborach. Czy panowie z PLUSa rąbią drzewo? Mam 20 m3 do porąbania i 7 ton ekogroszku do wrzucenia. Reflektujecie? Może być w garniturach. W zamian pozwolę powiesić baner wyborczy na plocie.

Odpowiedz
Qwerty 24 maja 2021 - 12:55

Czepiasz się. Chłopaki wracali z kościoła, patrzą, a tu akcja na której mogą się pokazać wyborcom. Są na zdjęciach? Są. Wrzucą sobie na fejsa i od razu przybędzie im lajkow

Odpowiedz
Plus 24 maja 2021 - 12:27

To nic innego, jak kampania wyborcza PLUSa. Dziwne, że jak rok i 2 lata temu Urząd Miasta organizował sprzątanie lasów, to się panowie z PLUSa nie pojawili.

Odpowiedz
sponsor 28 maja 2021 - 07:19

Wpłacałem pieniądze na pomoc dla was ale teraz już nie dam nawet złotówki skoro bawicie się w politykę.

Odpowiedz