Home Motoryzacja Dwudniowy moto-piknik w Bełchatowie. [ZDJĘCIA]

Dwudniowy moto-piknik w Bełchatowie. [ZDJĘCIA]

by admin
519 wejść

Przez dwa dni Bełchatów gościł miłośników motoryzacji. Na parkingu przed galerią Olimpia odbyła się motocyklowa impreza, którą tradycyjnie zorganizowana została przez auto szkołę Speed razem z galerią.

Atrakcji nie brakowało. Już pierwszego dnia na specjalnie ustawionej scenie wystąpili bełchatowscy muzycy a gatunki muzyczne zaspokoiły najbardziej wybrednych melomanów. Dla miłośników muzyki tanecznej zagrał zespół Power Play i Miły Pan, natomiast fanów ciężkiego brzmienia rozgrzały riffy zespołu Sleepwalker. Nie zabrakło także młodych bełchatowskich talentów, wśród których wystąpiła Martyna Kruk i Natalia Stankiewicz.

Po sąsiedzku na bliźniaczym parkingu rozstawione zostało wesołe miasteczko. Nad całością imprezy czuwał zespół ratowników medycznych.

Drugi dzień pikniku to typowy motocyklowy zlot, na który do Bełchatowa przyjechali fani jednośladów z całej Polski. Podczas imprezy można było też oddać krew w podstawionym na tą okoliczność krwiobusie. Swoimi silnymi autami pochwalili się także członkowie grupy Wyr 4×4. Lśniące i “wychuchane” auta wystawili sympatycy tuningu i zabytkowych pojazdów.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz