Home Wiadomości Lipowa i Wojska Polskiego będzie bez prądu.

Lipowa i Wojska Polskiego będzie bez prądu.

by admin
348 wejść

W najbliższych dniach mieszkańcy ulic Wojska Polskiego i Lipowej mogą spodziewać się chwilowych przerw w dostawie energii elektrycznej. Jak informuje bełchatowski Rejon Energetyczny kilkugodzinne wyłączenia spowodowane będą planowanymi pracami modernizacyjnymi.

Roboty eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji oraz linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii oraz zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego, jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, prowadzone one są regularnie i na bieżąco. Wiąże się to jednak z chwilowymi przerwami w dostarczeniu energii elektrycznej do odbiorców.

Najbliższe planowe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą dwóch ulic. Dostawy będą wstrzymane na ok. 5 godzin. Gdzie dokładnie i kiedy?

Poniedziałek, 6 września

  • godz. 7:30 – 12:30, ulica Wojska Polskiego

Wtorek, 7 września

  • godz. 8:00 – 13:00, ulica Lipowa

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie www.pgedystrybucja.pl (https://pgedystrybucja.pl/planowane-wylaczenia). W razie pytań można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do wyłączeń, a przewidywany czas przerw oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

źródło: UM Bełchatów

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz