Switch on the EIT in customizer!
Home Wiadomości Blisko 39 tyś zł na założenie własnej firmy.

Blisko 39 tyś zł na założenie własnej firmy.

by admin
13 wyświetleń

Masz mniej niż 30 lat i pomysł na własny biznes? Weź udział w projekcie Bełchatowsko – Kleszczowskiego Parku Przemysłowo Technologicznego „Firma z POWEREM!”. Uczestnicy mogą pozyskać blisko 39 tys. zł. na założenie działalności, a także pakiet szkoleń z zakresu przedsiębiorczości. Zgłoszenia do III edycji projektu przyjmowane są do 21 października.

„Firma z POWEREM! to kolejny projekt realizowany przez BKPPT Sp. z o.o., oferujący dotację na rozpoczynanie działalności gospodarczej. Dzięki pozyskanym przez BKPPT Sp. z o.o. funduszom na terenie naszego regionu utworzonych zostało już ponad 130 firm. Z dotacji w ramach projektu „Firma z POWEREM!” skorzystać będzie mogło 40 osób.

W ramach projektu mieszkańcy powiatu bełchatowskiego mogą zdobyć jednorazową dotację na założenie własnej firmy w wysokości 23 050,00 zł, ale nie tylko. Nowoutworzone firmy będą otrzymywać przez pierwsze 6 miesięcy tzw. pomostówkę w wysokości 2 600,00 zł na opłacenie składek ZUS, najem lokalu, usługi księgowe i inne bieżące wydatki.
Dodatkowo uczestnicy mogą liczyć na blok bezpłatnych szkoleń „ABC przedsiębiorczości, stypendium szkoleniowe, a także zwrot kosztów dojazdu. Co ważne, 100% uczestników otrzymuje wsparcie finansowe.

By wziąć udział w projekcie realizowanym przez Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny, należy spełnić kilka prostych warunków. Po pierwsze – mieć mniej niż 30 lat, po drugie – być osobą pozostającą bez pracy, po trzecie – zamieszkiwać bądź uczyć się na terenie jednego z powiatów: bełchatowskiego, piotrkowskiego, m. Piotrków, tomaszowskiego, radomszczańskiego lub opoczyńskiego, po czwarte – utracić zatrudnienie po 1 marca 2020r.

Czy branża ma znaczenie? Liczy się pomysł i stopień przygotowania kandydata do założenia własnej firmy. Branża nie ma tutaj znaczenia. Przykładowe działalności jakie zostały utworzone w ramach projektu to firma remontowo-usługowa, salon kosmetyczny, usługi fizjoterapeutyczne. Pokaż, że Tobie pisany jest sukces w biznesie!

Szczegółowe informacje dotyczące projektu można uzyskać w Biurze projektu: tel. 881 551 200, e-mail: power@ppt.belchatow.pl.
Zgłoszenia do III edycji przyjmowane są do 21 października b.r. do godz. 15.00. Kolejna

edycja (ostatnia!) wystartuje po nowym roku.

Biuro projektu:
Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny Sp. z o.o. ul. Ciepłownicza 5, 97-400 Bełchatów
tel. 881 551 200 e-mail: power@ppt.belchatow.pl, www.ppt.belchatow.pl
Chcesz być MILIONEREM? Załóż firmę z POWEREM!

Projekt realizowany jest w ramach Działania 1.2 Wsparcie osób młodych na regionalnym rynku pracy,
Poddziałanie 1.2.1 Wsparcie udzielane z Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu
Operacyjnego Wiedza, Edukacja, Rozwój na lata 2014-2020. Wartość projektu to blisko 2 mln zł

0 komentarz
0

Może Cię zainteresować

skomentuj