Switch on the EIT in customizer!
Home Kultura i edukacja Wystawa BTF-u inna niż wszystkie. [ZOBACZ FILM]

Wystawa BTF-u inna niż wszystkie. [ZOBACZ FILM]

by admin
55 wyświetleń

W minioną środę w Galerii na Piętrze swoją premierę miała niecodzienna i inna niż wszystkie do tej pory prezentowane wystawa Bełchatowskiego Towarzystwa Fotograficznego. Na prezentowanych pracach możemy zobaczyć obrazki przyrody z Biebrzańskiego Parku Narodowego. Aby upolować i ustrzelić takie widoki potrzebna jest przede wszystkim ogromna cierpliwość oraz odpowiedni kamuflaż. Wyprawy do tego cudownego miejsca, grupa podzieliła na dwa etapy. Pierwszy był jeszcze zimą tego roku, kolejny wczesną wiosną. Efekty tych eskapad możemy jeszcze oglądać w Galerii na Piętrze w Gigantach Mocy.

2 komentarze
0

Może Cię zainteresować

2 komentarze

Nominalna 15 października 2021 - 13:01

Kurcze patrzac na profil pana Andrzeja wnioskuje , że nie potrafi robić zdjęć dobrych zdjęć i to nie jest tylko moje zdanie . Komora robi fajne zdjęcia . I większość z tego stowarzyszenia nie potrafi i brakuje im warsztatu . Proponuję aby naprawdę nie brać tylko pieniędzy jako stowarzyszenie ale jeśli się chcą pokazywać no to do roboty albo pozyskać nowych fotografów bo patrzac po instagramach czy facebookach w naszym mieście jest ich kilkunastu i to dobrych . Myślę , że warto .

Odpowiedz
sz-g 30 października 2021 - 08:49

Nominalna – niby pisze Pani po polsku, ale nie do końca wiadomo co Pani chciała przekazać swym wpisem. Dowiedzieliśmy się, że Andrzej oraz większość BTFu wg Pani kiepsko fotografuje, oraz że podobają się Pani zdjęcia Komory. Ale nie wiadomo kto, od kogo, za co i jakich pieniędzy ma nie brać. I dlaczego ma ich nie brać? Trudno również zorientować się jaki związek ma z całą sytuacją kilkunastu dobrych fotografów z facebooka i instagrama? Wydaje mi się, że BTF jest otwarty na nowych członków, więc jeśli tylko byliby zainteresowani zapewne mogą się zgłaszać. Najprawdopodobniej do p. Andrzeja właśnie, bo jako prezes BTFu zajmuje się swoją pasją od strony organizacyjnej. Przy okazji: może Pani nie zdaje sobie sprawy, ale fotografowanie do dużych formatów (np. na wystawy) jednak nieco różni się od fotografowania na facebooka czy instagrama. Z jednym zgodzę się w zupełności, konkretnie z podsumowaniem Pani wpisu – też myślę, że warto. Warto fotografować, pokazywać i oglądać fotografie, a także myśleć i rozmawiać o nich.

Odpowiedz

skomentuj