Home Kronika policyjna Pijany kierowca roztrzaskał barierki na moście i wpadł do rzeki.

Pijany kierowca roztrzaskał barierki na moście i wpadł do rzeki.

by admin
244 wejść

Bełchatowscy policjanci pracowali na miejscu zdarzenia drogowego, gdzie 26-letni kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w barierki zabezpieczające i wjechał do rzeki. Miał w organizmie 2 promile alkoholu. Bełchatowianin stracił już prawo jazdy. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oraz konsekwencje finansowe. Apelujemy o rozsądek!

21 października 2021 roku, tuż przed godziną 7.00 bełchatowscy policjanci byli wezwani na miejsce zdarzenia drogowego, na ulicy Okrzei w Bełchatowie, w rejonie mostka na rzece Rakówka. Okazało się, że 26-letni kierowca samochodu marki Audi A4, jadąc z centrum miasta w kierunku osiedla Słonecznego, nie dostosował prędkości do warunków jazdy, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w barierki i wpadł do rzeki.

Okazało się, że był nietrzeźwy, miał w organizmie 2 promile alkoholu. Na skutek odniesionych obrażeń mężczyzna został przewieziony przez medyków do bełchatowskiego szpitala. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady oraz dokumentacje fotograficzną.

Na miejscu zdarzenia pracowali także strażacy, którzy wyciągnęli auto z rzeki. Nieodpowiedzialny 26-letni bełchatowianin stracił już uprawnienia do kierowania pojazdami. Teraz grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności oaz konsekwencje finansowe.

źródło: KPP Bełchatów/nadkom. Iwona Kaszewska

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz