Home Polityka Wicewojewoda Krzysztof Ciecióra Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Wicewojewoda Krzysztof Ciecióra Wiceministrem Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

by admin
309 wejść

Z nieoficjalnych informacji jakie udało nam się uzyskać, we wtorek 9 listopada 2021 Krzysztof Ciecióra zostanie powołany na stanowisko Wiceministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Na chwilę obecną, Krzysztof Ciecióra jest Wicewojewodą Łódzkim, a stanowisko w łódzkim urzędzie objął w 2019.

Jest absolwentem studiów Master of Business Administration  z EY Academy, Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego oraz Wydziału Historyczno – Pedagogicznego Uniwersytetu Opolskiego.

W latach 2015-2016 sprawował funkcję pełnomocnika prezydenta miasta Opola ds. współpracy ze środowiskiem akademickim. Pomiędzy 2016 a 2018 rokiem w Opolskim Urzędzie Wojewódzkim pełnił funkcje: zastępcy dyrektora Wydziału Infrastruktury i Nieruchomości, pełnomocnika wojewody ds. biznesu i przedsiębiorczości, jak również przewodniczył wojewódzkiemu zespołowi ds. cudzoziemców w wojewódzkie opolskim.

Osobiście jest bardzo zaangażowany w rozwój polskiej wsi i rolnictwa. W rozmowie z portalem radomszczanska.pl podkreśla: – Jestem wychowany na gospodarstwie rolnym do dziecka. I właściwie cały czas prowadzimy rodzinnie tę gospodarkę. Mamy średniej wielkości gospodarstwo rolne. Bywam zaangażowany w kwestie rolne. Nikt mi tego nie może odmówić. Znam problemy łódzkiego rolnictwa.

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

Polak mały 9 listopada 2021 - 17:30

Ile trzeba było zjeść śniegu by popierać i głosować na PiS?

Reply

dodaj komentarz