Home Wiadomości Miasto zjechało z czynszem do 5zł. Nadal nie ma chętnych?

Miasto zjechało z czynszem do 5zł. Nadal nie ma chętnych?

by admin
250 wejść

5 zł za mkw. to proponowany czynsz za wynajęcie od miasta lokalu w budynku węzła przesiadkowego przy ulicy Czaplinieckiej. 41 mkw można wykorzystać na punkt handlowo-usługowy czy na małą gastronomię. Oferty można składać do piątku, 21 stycznia 2022 r.

Miasto ponownie ogłasza nieograniczony pisemny przetarg na najem lokalu użytkowego w budynku węzła przesiadkowego przy ul. Czaplinieckiej 119 w Bełchatowie. Ma on 41 mkw. powierzchni i składa się z kuchni, pomieszczenia socjalnego, zmywalni, WC oraz ciągu komunikacyjnego. W lokalu jest centralne ogrzewanie, instalacja wodno – kanalizacyjną i elektryczna. Idealnie sprawdzi się jako punkt gastronomiczny, może być również wykorzystany pod inną działalność usługową.

Minimalna stawka czynszu za 1 mkw. wynosi 5 zł (plus podatek VAT w wysokości 23 proc.). Umowa z najemcą zostanie zawarta na czas określony – do końca 2022 roku.

Przedsiębiorcy zainteresowani wynajmem, mogą oglądać wspomniany lokal codziennie do 21 stycznia 2022, w godzinach od 10:300 do 12:00. Oferty w formie pisemnej należy składać w punkcie informacyjnym w Urzędzie Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1. Na kopercie należy umieścić dopisek „Oferta – wynajem lokalu użytkowego ul. Czapliniecka 119 w Bełchatowie”. Termin upływa w piątek, 21 stycznia 2022 r. o godz. 13:30.

Ogłoszenie o przetargu jest umieszczone Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Bełchatowa w zakładce: https://belchatow.bip.gov.pl/przetargi/oglosznie-o-przetargu-na-najem-lokalu-uzytkowego.html   oraz na tablicy ogłoszeń w budynku Urzędu Miasta Bełchatowa przy ul. Kościuszki 1.

źródło: UM Bełchatów/ KR

Może Cię zainteresować

2 komentarze

Anonim 22 grudnia 2021 - 13:57

Jak były zapikanki to komu to przeszkadzało

Reply
Xxx 22 grudnia 2021 - 14:01

A ktoś ich wyrzucił?

Reply

dodaj komentarz