Home Wiadomości Jaka będzie pogoda w Trzech Króli i w długi weekend? Nie wygląda to najlepiej.

Jaka będzie pogoda w Trzech Króli i w długi weekend? Nie wygląda to najlepiej.

by admin
333 wejść

Długi weekend zapowiada się chłodniejszy i z opadami śniegu. Pod koniec tygodnia temperatura może spaść do minus sześciu stopni Celsjusza – przewiduje IMGW.

Początek obecnego tygodnia wciąż pochmurny, z opadami deszczu lub mżawki, ale ciepły. W ciągu dnia temperatura powietrza wzrośnie do 10 stopni C, a i w nocy będzie powyżej 0. Już od środy zrobi się chłodniej. Opady deszczu przechodzić będą w deszcz ze śniegiem i śnieg. W nocy temperatura powietrza spadnie nawet do -6 stopni Celsjusza, a w dzień wzrośnie zaledwie do 3 st.

Taka pogoda utrzyma się również w czwartek. W Trzech Króli termometry wskażą w dzień ok. 3 stopni Celsjusza, a w nocy trochę niższy niż w środę spadek temperatury, bo do -2 stopni. Koniec tygodnia zapowiada się z większymi przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami oraz z przelotnymi opadami śniegu, lokalnie deszczu ze śniegiem. Temperatura w nocy wyniesie od – 6 stopni C do 0, a w dzień od -2 do +3. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, tylko na wybrzeżu porywisty, z kierunków południowych.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz