Home Wiadomości Pierwsze urodzone w bełchatowskim szpitalu dziecko uchodźców.

Pierwsze urodzone w bełchatowskim szpitalu dziecko uchodźców.

by admin
232 wejść

W bełchatowskim szpitalu przyszło dziś na świat dziecko, którego mamą jest Olha, 31-letnia kobieta przebywająca w grupie ukraińskich uchodźców w OSiR „Wawrzkowizna”. Chłopiec urodził się zdrowy, waży 2,6 kg, mierzy 51 cm. Oboje, mama i synek, przebywają jeszcze na oddziale położniczym. Pochodzą z Łucka.

Na małego braciszka czeka 3-letnia siostra Angelina. Dla noworodka zostanie przygotowana wyprawka, pochodząca z darów od mieszkańców powiatu bełchatowskiego. Na oddział ciąży powikłanej w naszym szpitalu trafiła także inna kobieta będąca w pierwszych dniach dziewiątego miesiąca ciąży. Kobieta czuje się dobrze, ale w związku ze stresującą sytuacją lekarz zdecydował, że bezpieczniej dla niej i dla dziecka będzie umieszczenie ciężarnej w OCP.

Może Cię zainteresować

2 komentarze

pitt 8 marca 2022 - 13:17

Angelina i jej Brat 🙂 zdrówka i pokuju życzę 🙂

Reply
Sylw 9 marca 2022 - 21:47

A to dobre. A kto za pobyt w szpitalu płaci? Cały 9 miesiąc pobytu w razie czego a to dobre. Jak ja dostałam skierowanie przed porodem to wielkie halo bo nic się nie dzieje to po co ja tutaj a moje składki to na co idą… Chyba już wiem na kogo!!! Dziadostwo oj będą polaczki płakać…

Reply

dodaj komentarz