Home Kultura i edukacja „Zawijaj się”. Tatiana nagrała teledysk

„Zawijaj się”. Tatiana nagrała teledysk

by admin
733 wejść

„Zawijaj się” – tak zatytułowany jest debiutanki singiel Tatiany Kopali, bełchatowianki, miejskiej stypendystki artystycznej, finalistki The Voice Kids 4. Premiera piosenki w serwisach streamingowych zaplanowana jest na najbliższy piątek, 5 sierpnia. Posłuchać jej będzie można już tuż po północy.   

Tatiana Kopala to dwunastoletnia, utalentowana mieszkanka naszego miasta. O jej talencie przekonała się także cała Polska. Tati dotarła bowiem do finału jednego z najpopularniejszych w naszym kraju telewizyjnego, muzycznego talent show The Voice Kids. W programie pod swoje skrzydła wzięła ją Cleo, która nazywała bełchatowiankę „Iskierką”. Swoim talentem ujęła nie tylko wymagających trenerów, ale przede wszystkim wielotysięczną publiczność. Każdy jej występ to mieszanka potężnego głosu, niespożytej energii i radości ze śpiewania. Jest laureatką wielu konkursów wojewódzkich, krajowych, a także międzynarodowych. Wielokrotnie występowała także podczas miejskich wydarzeń, jak choćby Dni Bełchatowa, Letnie koncerty ze stypendystami czy koncert „Pomagamy Ukrainie”.

Teraz będzie można posłuchać jej singla zatytułowanego „Zawijaj się”. Jego producentami, a także autorami tekstu są Jeremi Sikorski i Mikołaj Trybulec – Tribbs. Muzykę skomponowali Jeremi Sikorski, Mikołaj Trybulec i Marek Walaszek.

Utwór zrodził się w trakcie mojej wizyty w Studio Avant i mojego spotkania z Jeremim Sikorskim. Dużo rozmawialiśmy o moich własnych przeżyciach jako nastolatki. Zwłaszcza moich doświadczeniach w relacjach z niektórymi koleżankami, które uległy zmianie po moim występie w programie telewizyjnym The Voice Kids. Pomysł na tytuł powstał w trakcie nagrań i pochodzi z refrenu – mówi Tatiana Kopala.

Jak zaznacza piosenka nagrana jest w klubowym klimacie, nowoczesnym, tanecznym stylu.

To oryginalny utwór i świetny rytm, który wpada szybko w ucho. Kieruję go do moich rówieśników i wszystkich, aby nie przejmowali się hejtem i zawsze byli sobą. Przede wszystkim pragnę, aby ten utwór wpadł każdemu w ucho i przynosił dobre emocje – dodaje Tatiana.

źródło: UM Bełchatów/ ADA

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz