Home Wiadomości Klasyki ruszyły na trasę [ZDJĘCIA]

Klasyki ruszyły na trasę [ZDJĘCIA]

by admin
19 wejść

Punktualnie o godzinie 9 kilkadziesiąt zabytkowych pojazdów ruszyło na trasę II Rajdu Starych Tłoków.

Miłośnicy motoryzacji zabytkowej i nie tylko zajechali dziś, 25 maja na parking “Przy Patykach” by wziąć udział w II Rajdzie Starych Tłoków. Taki rajd to doskonała okazja, by podziwiać perełki motoryzacji minionej epoki. Trasa dzisiejszego rajdu wynosi 200 kilometrów i nie liczy się w niej kto pierwszy przetnie linię mety tylko i wyłącznie dobra zabawa.

Pierwsi radjowicze na miejsce startu przybyli już dzień wcześniej. – Pogoda wyśmienita, samochód także przygotowany. Nie pozostaje nam nic innego, jak dobrze się bawić – mówi pani Katarzyna, która na zlot przyjechała starym Citroenem. – Zostajemy na jutrzejszy zlot, więc mam nadzieję, że wszystko ułoży się zgodnie z planem – podkreśla.

Już jutro 26 maja na targowicy miejskiej w Zelowie rusza VII edycja zloty zabytkowych pojazdów pn. Wystawa pojazdów zabytkowych. Od godziny 12 będzie można przyjść, przyjechać i podziwiać cuda polskiej i zagranicznej motoryzacji. Będą wychuchane klasyki, pojazdy militarne, strażackie i z pewnością nie gier i konkursów dla uczestników. Organizator przewidział także koncert uroczego zespołu wokalnego Laudate Dominum, a na samo zakończenie, tak jak w poprzednich latach, ulicami Zelowa przejedzie parada pojazdów. Serdecznie zapraszamy.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz