Home Kultura i edukacja Szukamy w Bełchatowie prawdziwych gwiazd!

Szukamy w Bełchatowie prawdziwych gwiazd!

by admin
385 wejść

Czy w Bełchatowie znajdą się prawdziwe gwiazdy? Czy jest ktoś uzdolniony wokalnie, tanecznie i aktorsko? A może centrum energetyki okaże się również kolebką talentów musicalowych?! To się okaże…

W sobotę 24 lutego odbyły się pierwsze przesłuchania do nowo powstałej w Bełchatowie Akademii Musicalowej UP. Casting cieszył się dużą popularnością, dlatego też organizatorzy zapewniają, że niedługo ustalą drugi termin castingu. Na pierwszym castingu spośród wielu chętnych znalazły się prawdziwe perełki, które na pewno zostaną zaproszone do współpracy z Akademią.

Kursanci Akademii nauczą się śpiewać, tańczyć i grać na deskach prawdziwego teatru! W ramach Akademii kursanci będą mieli prowadzone zajęcia wokalne, taneczne, aktorskie, choreograficzne, a przede wszystkim będą tworzyć autorskie spektakle musicalowe. Ponadto, Akademia Musicalowa UP będzie organizować warsztaty z rzemieślnikami teatru, tańca i muzyki.

Warto dodać, że Telewizja Internetowa B24TV.pl jako jedyna obrała Patronat Medialny nad Akademią Musicalową UP, więc będą Państwo na bieżąco informowani o postępach wszystkich kursantów i dokonaniach całej Akademii!

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz