Home Sport Magiera w ekipie GieKSy

Magiera w ekipie GieKSy

by admin
376 wejść

W ostatnim dniu okienka transferowego drużynę PGE GKS Bełchatów wzmocnił obrońca z bardzo dużym doświadczeniem na poziomie Ekstraklasy. Do ekipy „Brunatnych” dołączył dziś 33-letni Mariusz Magiera, który związał się z górniczym klubem 1,5-rocznym kontraktem.

Mariusz Magiera, który może występować na pozycjach środkowego lub lewego obrońcy będzie w drużynie PGE GKS Bełchatów występował z numerem „2”.

Urodzony w Andrychowie wychowanek miejscowego klubu Halny, wystąpił w swojej dotychczasowej karierze w aż 169 meczach Ekstraklasy w barwach przede wszystkim Górnika Zabrze oraz ŁKS Łódź. Popularny „Magic” po raz ostatni w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce zagrał w rundzie wiosennej 2016 roku. Następne półtora sezonu Mariusz Magiera spędził w Podbeskidziu Bielsko-Biała, gdzie wystąpił w 40 meczach 1 ligi, często w roli kapitana.

Po rundzie jesiennej bieżącego sezonu Magiera znalazł się na liście transferowej „Górali” a wczoraj osiągnął porozumienie z Podbeskidziem w sprawie wcześniejszego rozwiązania umowy.

W trakcie zimowego okienka do bełchatowskiego zespołu dołączyli także: Damian Michalski, Szczepan Kogut, Michał Lewandowski, Marcin Sierczyński oraz Krystian Peda.

źródło: gksbelchatow.com

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz