Home Kronika policyjna Chciał popełnić samobójstwo

Chciał popełnić samobójstwo

by admin
414 wejść

Ponad 4 godziny trwały poszukiwania 30-letniego mieszkańca Bełchatowa, który chciał się targnąć na swoje życie. W wyniku akcji poszukiwawczej mężczyzna został odnaleziony i przewieziony do bełchatowskiego szpitala.

Informację o zaginięciu 30-latka policjanci otrzymali wczoraj, 28 marca 2018 roku, około godz. 19.00, od zaniepokojonej żony, do której mąż wysyłał sms-y z informacją, że chce się targnąć na swoje życie. Kobieta poinformowała, że mężczyzna może znajdować się pod wpływem środków odurzających, ponadto podała dane pojazdu, jakim się porusza. Natychmiast podjęto działania poszukiwawcze, w które zaangażowanych było kilkudziesięciu funkcjonariuszy KPP w Bełchatowie.

Ustalono, że zaginiony może przebywać w okolicy Grocholic, w związku z czym opatrolowano teren i przyległe miejscowości. Po północy, na ul. Wojska Polskiego w Bełchatowie, zlokalizowano pojazd, którym miał poruszać się zaginiony. Policjanci przystąpili do legitymowania  kierującego, potwierdzając tożsamość zaginionego . Na miejsce została wezwana karetka pogotowia, która zabrała mężczyznę do Szpitala Wojewódzkiego w Bełchatowie na obserwację.

W związku z podejrzeniem kierowania pojazdem pod działaniem środków odurzających, mężczyźnie pobrano krew do badań oraz zatrzymano prawo jazdy. Dalsze postępowanie w tej sprawie prowadzą bełchatowscy policjanci.

info: belchatow.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz