Home Wiadomości Forum Gospodarcze z atrakcjami dla mieszkańców

Forum Gospodarcze z atrakcjami dla mieszkańców

by admin
456 wejść

Dla kogo forum?

Forum dedykowane jest przedsiębiorcom wszystkich branż, działającym na terenie powiatu bełchatowskiego, a zwłaszcza:

  • firmom z sektora małych i średnich przedsiębiorstw,
  • przedsiębiorcom rozpoczynającym działalność,
  •  osobom samozatrudniającym się.

W jakim celu?

Synergia nauki z biznesem, stworzenie płaszczyzny do popularyzacji źródłowej i najnowszej wiedzy w szerokim aspekcie działalności gospodarczej, ułatwienie firmom nawiązywania kontaktów biznesowych oraz skierowanie uwagi biznesu w kierunku innowacji w technologiach i zarządzaniu – to jest głównym wyzwaniem dla III Forum.

Jakie korzyści dla firm? Dlaczego warto spotkać się z najlepszymi?

Wartość udziału w Forum opisują zasadniczo te słowa: Wiedza – Kontakty – Promocja – Inspiracje – Prestiż. Motywem przewodnim wszystkich wykładów i prezentacji będzie rozwój oparty o nowoczesne narzędzia do zarządzania firmą w obliczu postępującej globalizacji gospodarki, wirtualizacji życia i pogoni za nowymi technologiami. Takie pojęcia jak brand marketing, elektromobilność i cyberprzestępczość warto znać i korzystać z tej wiedzy praktycznie dla budowania mocnej i stabilnej marki oraz dynamicznego rozwoju własnej firmy. W trakcie Forum poznamy wyróżniających się lokalnie przedsiębiorców, czyli laureatów konkursu Starosty Bełchatowskiego „Firma na medal”.

Jak to będzie wyglądać?

Na Forum złożą się prelekcje i dyskusje. Będą im towarzyszyć prezentacje firm w formie stoisk wystawienniczych, otwartych dla zwiedzających.  Wśród nich znajdować się będą firmy prezentujące swoje produkty i usługi. Swoje miejsce znajdzie Firma MERR prezentacja męską mode biznesową a Warszawski Star-up JEDNOŚLAD zaprezentuje  elektryczne skutery. Zlokalizowanie wydarzenia w łatwo dostępnym miejscu Bełchatowa, w warunkach przestronnej hali sportowej przy ul. 1 Maja 6 to jego dodatkowy atut.

Goście specjalni

Na forum przyjadą delegacje z powiatów partnerskich (Słupsk, Myślenice, Kętrzyn) oraz partnerzy zagraniczni (Niemcy, Litwa, Ukraina).  Wśród gości tegorocznego wydarzenia znajdą się eksperci, doradcy, przedstawiciele podmiotów odpowiedzialnych za gospodarczą koniunkturę i wspierających biznes, naukowcy.

źródło: powiat-belchatowski.pl

 

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz