Home Sport Aleksandar Nedeljković przechodzi do AZS Częstochowa.

Aleksandar Nedeljković przechodzi do AZS Częstochowa.

by admin
401 wejść

Nedeljković: Jestem szczęśliwy, że byłem częścią jednego z najlepszych klubów na świecie

Środkowy Aleksandar Nedeljković przechodzi do AZS Częstochowa. Młody Serb wystąpił w PlusLidze tylko w siedmiu spotkaniach PGE Skry Bełchatów, ale jak sam przyznaje – zebrał cenne doświadczenie.

– O Bełchatowie mogę powiedzieć same dobre rzeczy, to siatkarskie miasto. Kiedy mieszkasz w Bełchatowie i wychodzisz na ulicę, to widzisz, że wszyscy rozmawiają o siatkówce. Czujesz się tu jak super gwiazda, każdy cię rozpoznaje i każdy darzy cię sympatią. Swoją uwagę możesz skupić wyłącznie na siatkówce i to jest niesamowite. Przyszedłem do PGE Skry z jednego powodu, aby być lepszym zawodnikiem i lepszym człowiekiem, i myślę, że to była dla mnie dobra lekcja. Jestem szczęśliwy, że byłem częścią jednego z najlepszych klubów na świecie. Pracowałem i nauczyłem się bardzo wiele od trenera, sztabu i zawodników, zebrałem od nich doświadczenie, i mogę im za to podziękować. Teraz przyszedł czas, żeby pokazać, czego się nauczyłem przez ten rok. Będę grać w Częstochowie, z którą spróbujemy awansować do PlusLigi. Jestem bardzo szczęśliwy, że moje polskie doświadczenie będzie kontynuowane – mówi.

Nedeljković urodził się 27 października 1997 roku w mieście Vranje. Swoje pierwsze siatkarskie kroki stawiał jeszcze w szkole podstawowej, gdzie zauważył go nauczyciel wychowania fizycznego. Następnie, jeszcze jako uczeń podstawówki, rozpoczął grę w sekcji młodzieżowej klubu OK Vranje. Po trzech latach występów w drugiej lidze w barwach zespołu z Vranja, przeniósł się do Kosowskiej Mitrowicy.

Dziękujemy Aleksowi, że tworzył mistrzowską drużynę.

informacja prasowa: skra.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz