Home Kronika policyjna Podpalił swoją partnerkę.

Podpalił swoją partnerkę.

by admin
416 wejść

Piotrkowscy policjanci zatrzymali 19-latka, który odpowie za podpalenie swojej konkubiny. Usłyszał już zarzuty usiłowania zabójstwa. Na wniosek Prokuratury Rejonowej w Opocznie sąd tymczasowo aresztował podejrzanego na 3-miesiące.

Do zdarzenia doszło 9 sierpnia 2018 roku w samo południe, w domu jednorodzinnym w małej miejscowości w gminie Aleksandrów. To właśnie tam 19-letni właściciel posesji znęcał się nad swoją 36-letnią konkubiną. Tego feralnego przedpołudnia nietrzeźwy mieszkaniec powiatu piotrkowskiego podczas awantury bił i kopał po całym ciele swoja partnerkę.

Jego  zachowanie było coraz drastyczniejsze. Wyciągnął za włosy swoją ofiarę na podwórko, a tam polał górna część ciała kobiety benzyną i rzucił w nią zapałką. Zastraszona kobieta nie powiadomiła organów ścigania i nie skorzystała z pomocy lekarskiej. Dopiero po dwóch tygodniach o całym zdarzeniu zostali powiadomieni stróże prawa. Ciężko ranna 36-latka początkowo wymyślała różne wersje zdarzenia.

Zabezpieczone dowody, ślady i ostateczne zeznania pokrzywdzonej, a także opinia lekarza biegłego dały rzeczywisty obraz zbrodni. 22 sierpnia 2018 roku 19-letni oprawca został zatrzymany na terenie swojej posesji. Usłyszał już prokuratorskie zarzuty usiłowania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem.

Na wniosek Prokuratora Rejonowego w Opocznie sąd zastosował wobec podejrzanego 3-miesięczny areszt tymczasowy.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz