Home Rozrywka Charytatywny koncert dla Justyny [ZDJĘCIA][FILM]

Charytatywny koncert dla Justyny [ZDJĘCIA][FILM]

by admin
546 wejść

W minioną sobotę na parkingu Galerii Olimpia odbył się niesamowity koncert charytatywny dla chorej na raka Justyny Kubiak. Mimo niesprzyjającej pogody w kratkę wielu bełchatowian zdecydowało się wyjść z domu i wesprzeć tą niezwykle radosną i uśmiechniętą dziewczynę.

Podczas całodniowej imprezy, na której wystąpiło wiele gwiazd w tym gwiazda wieczoru Gosia Andrzejewicz, mogliśmy wziąć udział w loteriach fantowych, obejrzeć pokazy STRONGMAN, aktywnie uczestniczyć w pokazach fitness dance, posmakować swojskiego jadła. Zarówno dzieci jak i dorośli nie mogli narzekać na brak atrakcji tego wyjątkowego dnia.

Wolontariusze przez cały dczas trwania imprezy zbierali środki na leczenie i rehabilitację Justyny. ŁĄCZNIE UZBIERANO OKOŁO 30 tysięcy złotych, w tym aukcje przez internet oraz waluty obce. Zebrane podczas organizowanego koncertu pieniądze będą przeznaczone na operację rekonstrukcji i plastyki piersi oraz rehabilitację.

W dalszym ciągu zachęcamy do wpłat przez internet pod adresem https://zrzutka.pl/c9myyb. Zapraszamy do obszernej foto oraz wideo relacji z tego wydarzenia.

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz