Home Kronika policyjna Nietrzeźwy kierowca zabił motocyklistę

Nietrzeźwy kierowca zabił motocyklistę

by admin
538 wejść

Piotrkowscy policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w niedzielne południe w Niechcicach, gmina Rozprza. Śmierć na miejscu poniósł 25-letni kierujący jednośladem.

9 września 2018 roku około godziny 11.50, na 35 kilometrze DK 91 w miejscowości Niechcice doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierujący seatem arosa, jadąc w stronę Radomska, podczas skręcania w lewo nie zachował szczególnej ostrożności i doprowadził do zderzenia z motocyklem yamaha, którego kierowca jechał w przeciwnym kierunku. 25-letni mieszkaniec powiatu piotrkowskiego, kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Okazało się, że kierowca osobówki, 49-letni mieszkaniec gminy Rozprza był nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie a do tego złamał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Decyzją prokuratora ciało denata zabezpieczono w prosektorium.

http://www.piotrkow-trybunalski.policja.gov.pl

Może Cię zainteresować

1 komentarzy

motocyklista 4 grudnia 2018 - 15:41

Rozbrajają mnie takie teksty ,,Decyzją prokuratora ciało denata zabezpieczono w prosektorium.”.. że niby co, aby nie uciekł czy by go nie ukradli?

Reply

dodaj komentarz