Home Polityka Jaka będzie odpowiedź Zarządu WodKan?

Jaka będzie odpowiedź Zarządu WodKan?

by admin
434 wejść

W związku z pojawiającymi się w bełchatowskich mediach informacjami o uciążliwych zapachach pochodzących jakoby z naszej instalacji zawiadamiamy, że jest to nieprawda.

Dowodem wykluczającym przypisywane naszej firmie rozprzestrzenianie nieprzyjemnych zapachów jest obowiązujący w ECOABC reżim technologiczny, a w szczególności bezwzględne przestrzeganie temp. 1100°C Parametry te są rejestrowane w sposób stały (monitoring ciągły) i weryfikowane przez instytucje do tego upoważnione.

Rozpowszechnianie nieprawdziwej informacji jest próbą wprowadzenia mieszkańców w błąd. Źródło problemu odorów (nieprzyjemnych zapachów) zostało określone kilka lat temu, a jego rozwiązanie wymaga środków i dyscypliny realizacji.

Z punktu widzenia mieszkańców miasta właściwszym będzie przyspieszenie rozwiązania problemu, a nie próba obarczenia nim innych, zwłaszcza tych – jak nasza firma – pozostających bez winy. Społeczność Bełchatowa reprezentuje wysoką kulturę techniczną i nie da sobie wmówić nieprawdy. Z naszej strony uważamy za bardzo ważne stosowanie prostej zasady: aby lepiej i czyściej żyć, trzeba edukować.

Szanowni Państwo, w ECO-ABC stosujemy zasadę otwartych drzwi. Zapraszamy szkoły i mieszkańców do zapoznania się z instalacją, przyjdźcie do nas, zobaczcie i przekonajcie się, że źródłem nieprzyjemnych zapachów nie jest nasza działalność.

zdjęcie: www.baza-firm.com.pl

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz