Home Polityka KWW Marioli Czechowskiej przedstawił swój program [ZDJĘCIA]

KWW Marioli Czechowskiej przedstawił swój program [ZDJĘCIA]

by admin
106 wejść

Już za trzy tygodnie mieszkańcy Bełchatowa zadecydują, na którego z kandydatów na fotel prezydenta zagłosują w zbliżających się wyborach samorządowych. W piątek o godzinie 14 w sztabie wyborczym swój program przedstawiła ubiegająca się o reelekcję Mariola Czechowska.

Program składa się z na kilku filarów, wśród których, najważniejszym jest zapewnienie dostaw ciepła do naszego miasta po wygaszeniu energetycznych kotłów i zaprzestaniu dostaw energii cieplnej przez Elektrownię Bełchatów. Kolejnym, ważnym punktem przedstawianym szczegółowo przez Prezydent Mariolę Czechowską, była inwestycja kolejowa, która zapewnić ma płynną komunikację między Bełchatowem a Piotrkowem Trybunalskim, a także Wieluniem i Wrocławiem.

Dzięki staraniom prezydent Czechowskiej, bełchatowska strefa przemysłowa przyciągnęła atrakcyjnych inwestorów, którzy już prężnie działają na terenie Bełchatowa (DS Smith), a kolejni poważni producenci stawiają swoje hale produkcyjne (Grupa Wielton). Jednym z kolejnych punktów, z pewnością ważnym dla mieszkańców Bełchatowa, jest budowa kolejnego łącznika drogowego, który miałby rozładować korki na ulicy Czaplinieckiej.

zdjęcia: KWW Marioli Czechowskiej

Powered By EmbedPress

Może Cię zainteresować

dodaj komentarz