Switch on the EIT in customizer!
Home Kronika policyjna Przyznał się do zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

Przyznał się do zabójstwa. Grozi mu nawet dożywocie.

by admin
2586 wyświetleń

Bełchatowscy policjanci zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 27-letniego mężczyzny. Bardzo intensywnie prowadzone działania kryminalnych oraz zebrany materiał dowodowy pozwoliły na przedstawienie 51-latkowi zarzutu zabójstwa. Policja i prokuratura będą wnioskowały o aresztowanie mężczyzny, który przyznał się już do zarzucanego mu czynu.

Od sobotniego popołudnia, tj. od 29 września 2018 roku, kiedy to w Parku Olszewskich w Bełchatowie ujawniono zwłoki ugodzonego nożem mężczyzny, trwały bardzo intensywne czynności związane z ustaleniem okoliczności tej śmierci.

Dzięki zaangażowaniu i profesjonalnemu działaniu policjantów kryminalnych i śledczych, jeszcze tego samego dnia do wyjaśnienia sprawy zatrzymano pierwszą osobę. Był nim 53-letni mężczyzna. Kolejne godziny intensywnej pracy operacyjnej doprowadziły do zatrzymania dwóch następnych mężczyzn w wieku 35 i 36 lat.

Zbierany skrupulatnie materiał dowodowy, analiza informacji i ustaleń oraz kolejne przesłuchania świadków dawały nowe punkty odniesienia w sprawie. Przełom nastąpił w niedzielny poranek. Około godz. 10.00 w jednym z lokali gastronomicznych na terenie Bełchatowa, funkcjonariusze  zatrzymali 51-letniego bezdomnego.

Kiedy policjanci ujawnili przy nim scyzoryk ze śladami krwi, było już prawie pewne, że zatrzymany to poszukiwany zabójca 27-latka z Parku Olszewskich. 51-latek  przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Podejrzany o zabójstwo 51-latek zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Bełchatowie. Grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

1 komentarz
0

Może Cię zainteresować

1 komentarz

Ziutka 18 listopada 2018 - 09:00

Zabił i teraz posiedzi w ciepełku, dostanie czyste ubranie i jeszcze jedzenie. Dobre wyjście z bezdomności. Nic nie traci.

Odpowiedz

skomentuj